×
Mobilā versija
+6.6°C
Mirta, Ziedīte
Ceturtdiena, 19. aprīlis, 2018
29. janvāris, 2015
Drukāt

Antifašistu līderi kļūdainā latviešu valodā prasa DP atvainošanos (13)

Foto: LETAFoto: LETA

Organizācijas "Pasaule bez nacisma" prezidija loceklis Josifs Korens.

Tā dēvēto antifašistisko organizāciju līderi Josifs Korens, Eduards Gončarovs un Aleksejs Šaripovs atklātā vēstulē Valsts prezidentam Andrim Bērziņam un Ministru prezidentei Laimdotai Straujumai (V) prasa Drošības policijas (DP) atvainošanos, ziņo BNS.

Vēstule uzrakstīta kļūdainā latviešu valodā.

Kustības “Latvija bez nacisma”, Latvijas antifašistiskās asamblejas un Latvijas antinacistiskās komitejas līderi uzskata, ka DP par šo organizāciju darbību izplatot nepatiesu informāciju.

“Latvijas prese daudzkārtēji tiražē Drošības Policijas oficiālo pārstāvju izteicienus par mūsu kustības, tā saucamo, naidīgumu un piedomā mums darbības, par kurām mēs pat nedomājam,” teikts uzrakstītajā vēstulē.

Vēstulē pausta tā dēvēto antifašistu nostāja attiecībā uz leģionāriem veltītajiem pasākumiem 16.martā, gan politiskās organizācijas “Visu Latvijai!” darbību, gan izrādi par Herbertu Cukuru, gan citiem jautājumiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (13)

 1. lai labāk pats atvainojas latviešiem par bezkaunīgo ālēšanos pie Brīvības pieminekļa un pie koncertzāles “Rīga”Gaidām!

 2. Par pareizrakstību... Atbildēt

  Cien., LA, vai tomēr šitiem cilvēkiem apzīmējums “antifašists” nebūtu jāliek pēdiņās?
  Ja Josifs Korens būtu īsts antifašists, tad viņa pieredzē būtu jābūt cīņai pret padomju fašismu (ko akadēmiķis Ivans Pavlovs 1934.gadā arī identificēja kā vēl vienu fašismu).
  Antikomunists, antifašists, anti-jebkāds var būt tikai un vienīgi ideoloģiskais cīnītājs SAVĀ ZEMĒ. Starpvalstu attiecībās ir tikai kara pretinieki.
  Līdz ar to vienīgie antifašisti varēja būt itāļi Itālijā, rumāņi Rumānijā, vai antifašisti vai antinacisti varēja būt tikai un vienīgi vācieši (Bertolds Brehts, Marlēna Dītriha utt.)…

 3. Varbut Jusu Prieksa vel celos nomesties,Ejiet Jus pa gaisu

 4. Nevis atvainoties viņiem bet sūtīt uz to vietu kur varēs rakstīt dzimtaja valodā,ceru bez kļūdām.

 5. Kopš kura laika rašistus sauc par antifašistiem? 🙂

 6. Cik gan jauka būtu pasaule bez koeniem,šaripoviem, gončaroviem……

 7. nu kļūdaina valoda nav rāditājs. atceramies kaut vai sleveno sipenieces vēstuli lembergam ar 27 kļūdām:)un ari darbošanās nepatikamā organizācijā neizslēdz viņus no cilvektiesibām

  • Shitie cilveekiem buutu pashiem jaatvainojaas, ka vinji dziivo Latvijaa!

   • taviem vecākiem vajadzētu atvainoties tev par to, ka ieaudzināja tev dalīt cilvēkus pēc “tautībām” un “valstīm”. “Robežas”,”tautības” un “patriotisms” ir izdomātas lai sašķeltu cilvēkus, un ar tiem varētu viegli manipulēt. Labāk domājiet, kā glābt planētu no pašu sastrādātiem sūdiem, nevis meklējiet vainīgos.

    • Un jānojauc atšķirību starp dzimumiem – visiem jāstaigā vatņikos un kerzas zābakos. Un jānojauc atšķirību starp valodām – visiem jārunā krieviski. Kaut kādas atšķirības un individuālisms nav pieļaujams!

   • graudums jau vismazāk drīkst muti virināt. visa viņa dzimta radusi kā kautkas tā mukt no latvijas, un pats ari sed vācijā un gudri māca palicejus kā tiem jādzivo, kas jādomā….

  • Kļūdaina valoda ir rādītājs.. , vēl jo vairāk, ja tā ir sabiedrībā pazīstama persona. Nepieļaujami!
   Un jēdzienu – tautības, patriotisma robežu NOJAUKŠANU izdomāja tie un tikai tie, kuri vēlas manipulēt ar cilvēkiem!
   Valstis, tautības, robežas radušās VĒSTURISKĀ gaitā un tā ir normāla lietu kārtība!

Draugiem Facebook Twitter Google+