Mobilā versija
+4.0°C
Vitauts, Smuidra, Smuidris
Pirmdiena, 20. februāris, 2017
26. augusts, 2015
Drukāt

Apmāca 131 skolotāju

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Lai skolotāji labāk sagatavotos jaunajam mācību gadam, astoņos Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācijas (LIKTA) biedru uzņēmumos notikuši pieredzes apmaiņas un kvalifikācijas celšanas pasākumi datorikas skolotājiem.

Nedēļas garumā notika 45 pasākumi, kurus apmeklēja 131 skolotājs no 99 izglītības iestādēm. Nozares speciālisti rādīja un stāstīja par jaunāko IKT jomā, lai skolotāji veiksmīgāk varētu sagatavoties jauna mācību priekšmeta “Datorika” ieviešanai. Apmācībām bija pieteikušies pat 400 skolotāji. “Skolotāju izrādītā iniciatīva ļoti priecē un vieš pamatotas cerības uz veiksmīgu tālāko pilotprojekta virzību,” uzskata LIKTA prezidente Signe Bāliņa.

Pievienot komentāru

TV3: Juta Strīķe piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas pasākumā (16)Bijusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbiniece Juta Strīķe sestdien piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas (JKP) rīkotajā pasākumā Ķekavā, vēsta TV3 Ziņas.
Armijas hidrotērpu iegādes dīvainības (7)Kādam uzņēmumam, kas piedalījās Nacionālo bruņoto spēku (NBS) izsludinātajā sauso hidrotērpu iepirkumā, ir nācies apstrīdēt to tiesā, jo izrādījies, ka uzvarējušā pretendenta piedāvātie hidrotērpi neatbilst iepirkuma nolikuma prasībām.
Draugiem Facebook Twitter Google+