×
Mobilā versija
+15.1°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
15. augusts, 2012
Drukāt

Apreibinājušies pusaudži nosit divus savus paziņas

Foto - Stock.xchngFoto - Stock.xchng

Šonedēļ Rīgas Kriminālpolicija aizturējusi trīs 15 līdz 16 gadus vecus jauniešus, kuri ar dažu dienu starplaiku laupīšanas nolūkā līdz nāvei nosituši divus savus paziņas, turklāt visi trīs jaunieši noziegumus pastrādājuši, ilgstoši būdami gan alkoholisko dzērienu, gan citu vielu ietekmē.

Kā šodien preses konferencē pastāstīja Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas priekšnieks Andrejs Sozinovs, vakar policija saņēmusi informāciju, ka kādā dzīvoklī Vecmīlgrāvī atrasts vīrieša līķis ar redzamiem miesas bojājumiem, turklāt cietušais ticis arī aplaupīts. Jau vakar dienas vidū Kriminālpolicija par šī nozieguma izdarīšanu aizturēja trīs jauniešus.

“Tas, kas noskaidrojās vēlāk, bija vēl briesmīgāk,” sacīja Sozinovs. Izmeklēšanas gaitā noskaidrots, ka jau svētdien jaunieši ir lietojuši alkoholu, pīpējuši sintētisko marihuānu un nosituši vienu no saviem draugiem, kurš arī ir ticis aplaupīts. Sava drauga līķi trijotne bija paslēpusi Vecmīlgrāvja mežā. Noslepkavotie ir 20 un 52 gadus veci vīrieši.

Rīt, 16.augustā, tiesa lems par apcietinājuma piemērošanu trijotnei.

Pēc Sozinova teiktā, šie jaunieši nāk no “normālām ģimenēm”, lai gan pirms tam bija nonākuši policijas redzeslokā par sīkām zādzībām un dažādu vielu lietošanu, kuras gan vēl neatrodas aizliegto vielu sarakstā.

Aizturētie ir Vecmīlgrāvja iedzīvotāji un ar noslepkavotajiem iepriekš bija pazīstami.

Sākotnēji par katru no slepkavībām tika sākts atsevišķs kriminālprocess, taču tagad tie ir apvienoti vienā un tiek izmeklēti pēc Krimināllikuma 117.panta 6.punkta – par slepkavību pastiprinošos apstākļos laupīšanas nolūkā. Pēc Sozinova teiktā, saskaņā ar šo likuma pantu, tiesa vainīgajiem var piemērot brīvības atņemšanu no desmit līdz 20 gadiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+