×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Viktors, Nils
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
22. oktobris, 2014
Drukāt

Aptauja: Ideju par tautas vēlētu prezidentu atbalsta 78% Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju (7)

Foto - Dainis BušmanisFoto - Dainis Bušmanis

Ideju par tautas vēlētu Valsts prezidentu atbalsta 78% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā no 18 līdz 55 gadiem, liecina aģentūras TNS un telekompānijas LNT raidījumu “900 sekundes” oktobrī veiktais pētījums.

Uz jautājumu, vai personīgi atbalstāt ideju par tautas vēlētu prezidentu, 43% respondentu atbildējuši “noteikti jā”, savukārt 35% – “drīzāk jā”.

Tikmēr 16% iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā pauduši noraidošu viedokli par ideju, ka Valsts prezidentu vēlētu tauta, attiecīgi sniedzot atbildes “drīzāk nē” (11%) un “noteikti nē” (5%).

Savukārt 6% iedzīvotāju nav snieguši konkrētu atbildi uz šo jautājumu.

Aptauja veikta laikā no šī gada 14. līdz 16.oktobrim, ar interneta starpniecību visā Latvijā aptaujājot 850 Latvijas iedzīvotājus ekonomiski aktīvajā vecumā no 18 līdz 55 gadiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

 1. Kaimiņu par prezidentu! Ries uz visiem un cik šiki pieņems karaļus un prinčus savā suņubūdā. Nē nu var jau arī Paulu, tak jau ir piešāvis roku uz iznīcināšanu. Un vai tad Kalniņš ir sliktāks?
  Es domāju ka Ušakovam ,Sirdsmīļai Latvijai vai Lembergam būs krietni jāpatērējas. Un gan jau finiša taisnē uzvarēs kāda nagla.

 2. Kāpēc ne 89%?

 3. Viens no tiem 22 % Atbildēt

  Par stipru valsts saimnieku! Ir jāpalielina valsts prezidenta pilnvaras! Pie varas (un, protams, arī pie VARAM) jānāk tādam saimniekam kā Lembergam, Ušakovam, Grigulei vai Sudrabai! Davai, 78 % biedri, ievēlam kārtējo Laimeslāci, un tad sūkājam ledu!!!

 4. Pašlaik varētu būt trīs kandidāti: Ušakovs, Lembergs, Kaimiņš!

 5. 78%atbalsts bet 100 musu gudro un partijas ne!tie nelaidis varu no rokam ara!tautas velets prezidents domajams izvedis Latviju no sis nabadzibas un pataisis Latviju stabilu valsti,bet tas laikam ir utopija!

 6. Ja vēlas tādu prezidentu kā Lembergu vai Ušakovu!

 7. Noteikti – Nē!!! Tauta ir stulba, ievēlēs tādu kā Grigule ar uzbāzīgu pirmsvēlēšanu reklāmu un pēc tam brīnīsies ko pašī ievēlējuši.

Draugiem Facebook Twitter Google+