Mobilā versija
+4.5°C
Urzula, Severīns
Ceturtdiena, 20. oktobris, 2016
7. decembris, 2015
Drukāt

Ar īpašām pastkartēm aicina sagaidīt Jauno gadu Liepājā

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Aicinot tuvākus un tālākus Latvijas iedzīvotājus gada skaistākos svētkus sagaidīt un pavadīt Liepājā, klajā nākušas īpašas pastkartes ar svinīgiem Liepājas skatiem, kā arī izveidoti vairāki īsi videoklipi, kuros sabiedrībā pazīstami cilvēki stāsta par īpašām Liepājas vietām un sajūtām, portālam LA.lv uzzināja pilsētas domē.

Sākot ar šo nedēļu, bezmaksas svētku pastkartes ikviens liepājnieks un Liepājas skartais var nosūtīt saviem draugiem un paziņām, aicinot Ziemassvētkus un Jauno gadu pavadīt kopā, stāsta Liepājas pilsētas domes sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Eņģele.

Pastkartes tiks izdotas vairākos tūkstošos eksemplāru un uz tām aversā būs attēlota koncertzāle “Lielais dzintars”, Gulbju dīķis, kā arī pilsētas galvenā Ziemassvētku egle, savukārt pastkartes reversā apkopoti lielākie decembra svētku pasākumi Liepājā.

Pirmās pastkartes, kurās attēlota koncertzāle “Lielais dzintars” svētku noskaņās un teksts “Liepāja svin! Pievienojies!”, jau var saņemt Liepājas Olimpiskajā centrā, Liepājas muzejā, Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojā, Liepājas Latviešu biedrības namā, koncertzālē “Lielais dzintars”, Liepājas pilsētas domē, Liepājas teātrī, Liepājas viesnīcās, restorānos un kafejnīcās, bet drīzumā tās būs atrodamas arī Liepājas pārstāvniecībā Rīgā un grāmatu namā “Valters un Rapa”, piebilda Eņģele.

Pievienot komentāru

Brīnumains stāsts: Daugavas krastā izskalots pensionārs pēc trim bezcerības dienām sagaida savu glābēju (4)Kāds 85 gadus vecs vīrs pierādījis, ka spēcīga vēlme dzīvot ļauj paveikt brīnumainas lietas. Trīs dienas un divas naktis viņš, spītējot aukstumam, vēries tālumā un cerējis, ka kāds pamanīs viņu un viņa krastā izsviesto laivu, vēstīja LNT raidījums "Degpunktā".
Draugiem Facebook Twitter Google+