Mobilā versija
Brīdinājums -0.9°C
Guna, Judīte
Sestdiena, 10. decembris, 2016
20. augusts, 2015
Drukāt

Atbalsta Grieķijas glābšanu

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Vācijas Bundestāgs ar 454  balsīm vakar atbalstīja 86 miljardu eiro finansiālās palīdzības sniegšanu Grieķijai.

Pret balsoja 113 deputāti, 18 atturējās. Apstiprināšana jau iepriekš bija garantēta, ņemot vērā kancleres Angelas Merkeles kreisi labējo “lielo koalīciju”, tomēr tika prognozēts, ka sadumpoties varētu 120 deputāti. Lielākā neapmierinātība nākusi no galēji kreisās partijas “Linke”, nevis no konservatīvajiem. Atklājot debates, finanšu ministrs Volfgangs Šoible uzsvēra, ka būtu bezatbildīgi neapstiprināt trešo palīdzības programmu Grieķijai, norādot, ka Atēnas ir pelnījušas jaunu iespēju sakārtot savu ekonomiku ar eirozonas partneru palīdzību. Grieķijas valdība apstiprinājusi 1,23 miljardus eiro vērtu darījumu, ar kuru Vācijas kompānijai “Fraport-Slentel” uz 40 gadiem tiek nodotas 14 reģionālās lidostas. Tas ir pirmais darījums privatizācijas plānā, kas izsludināts, kopš eirozonas finanšu ministri pagājušajā nedēļā apstiprināja jauno palīdzības programmu Grieķijai.

Pievienot komentāru

No bezdarbnieka par uzņēmēju. Šūšanas ateljē īpašnieces Karīnas pieredze (1)Karīna Šveicare bija biroja vadītāja kādā uzņēmumā, bet... kā tas mēdz notikt, pērn palika bez darba. Pirmais ceļš, lai saņemtu bezdarbnieka pabalstu – reģistrēties Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) ar obligāto informācijas noklausīšanos.
Gribi audzēt savas vistiņas, bet nezini kā sākt? Dzērbeniete Daina Šmite dalās pieredzēVistas grib audzēt arvien vairāk cilvēku, taču trūkst zināšanu, ar ko sākt. – Tas nemaz nav grūti, jo vistas ir visvienkāršāk turamie mājputni. Balva par pūlēm – olas, gaļa un mēslojums, – iedrošina dzērbeniete DAINA ŠMITE.
Gāze būs lētāka, piegāde dārgāka? (5)Atvērtā tirgū dabasgāzes rēķins būs vienkāršāks nekā elektroenerģijas rēķins
Pasaulē
INFOGRAFIKA: Budžeta prioritātes - aizsardzība, drošība, veselība2017. gada valsts budžeta prioritārās nozares ir aizsardzība, sabiedriskā drošība un kārtība, veselība, sociālā aizsardzība un izglītība.
Draugiem Facebook Twitter Google+