Mobilā versija
+3.8°C
Zane, Zuzanna
Svētdiena, 19. februāris, 2017
20. augusts, 2015
Drukāt

Atbalsta Grieķijas glābšanu

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Vācijas Bundestāgs ar 454  balsīm vakar atbalstīja 86 miljardu eiro finansiālās palīdzības sniegšanu Grieķijai.

Pret balsoja 113 deputāti, 18 atturējās. Apstiprināšana jau iepriekš bija garantēta, ņemot vērā kancleres Angelas Merkeles kreisi labējo “lielo koalīciju”, tomēr tika prognozēts, ka sadumpoties varētu 120 deputāti. Lielākā neapmierinātība nākusi no galēji kreisās partijas “Linke”, nevis no konservatīvajiem. Atklājot debates, finanšu ministrs Volfgangs Šoible uzsvēra, ka būtu bezatbildīgi neapstiprināt trešo palīdzības programmu Grieķijai, norādot, ka Atēnas ir pelnījušas jaunu iespēju sakārtot savu ekonomiku ar eirozonas partneru palīdzību. Grieķijas valdība apstiprinājusi 1,23 miljardus eiro vērtu darījumu, ar kuru Vācijas kompānijai “Fraport-Slentel” uz 40 gadiem tiek nodotas 14 reģionālās lidostas. Tas ir pirmais darījums privatizācijas plānā, kas izsludināts, kopš eirozonas finanšu ministri pagājušajā nedēļā apstiprināja jauno palīdzības programmu Grieķijai.

Pievienot komentāru

Rīgā restaurēta baznīca, muzeji un tapis Saieta namsRaiņa dzīvokli atjauno pēc fotoattēliem un filmētiem materiāliem
Lauksaimniekiem valsts subsīdijās šogad būs pieejami 8,7 miljoni eiroLauksaimniekiem valsts budžeta programmā "Valsts atbalsts lauksaimniecībai un lauku attīstībai" šogad būs pieejami 8 723 490 eiro, paredz noteikumi "Par valsts atbalstu lauksaimniecībai", kurus plānots skatīt nākamajā valdības sēdē 21. februārī.
Dabasgāzes tirgu atvērs pēc diviem mēnešiem. Ar ko jārēķinās patērētājiem? (13)Būs vēl citi bez "Latvijas Gāzes": Šaubu par gāzes tirgus atvēršanu nav
Pasaulē
Latvija ekonomiskās brīvības reitingā pakāpusies uz 20.vietu (2) Latvija pasaules ekonomiskās brīvības reitingā šogad ir pakāpusies uz 20.vietu no 36.vietas pērn, bet joprojām atpaliek no Igaunijas un Lietuvas.
Draugiem Facebook Twitter Google+