Laukos
Bizness

Atvadas no iecienītā Mildas tirdziņa Rīgas centrā. Ko būvēs tā vietā?10

Foto la.lv

Rīgas centrā, iecienītā Mildas tirdziņa vietā sākusies tirdziņa nojaukšana, lai šajā vietā uzbūvētu jaunu “Radisson RED” zīmola viesnīcu.

Ēka atradīsies Ernesta Birznieka-Upīša ielā 2 un Ernesta Birznieka-Upīša ielā 4, abi šie zemesgabali atrodas valsts nozīmes pilsētbūvniecības pieminekļa “Rīgas pilsētas vēsturiskais centrs” robežās, kas nozīmē, ka viesnīcai būs ierobežots augstums. Zemesgabaliem noteikts maksimālais atļautais apbūves blīvums – 60%, kas nozīmē, ka daļa neapbūvētā zemesgabala būs jāizmanto pagalmiem un apstādījumie.

Jaunā viesnīca ar 220 numuriņiem būs pirmā “Radisson RED” zīmola viesnīca Latvijā, kas ir viesnīcu grupas “Carlson Rezidor Hotel Group” jaunais dzīvesstila zīmols tā sauktās “millenials” paaudzes ceļotājiem. “Radisson RED” viesnīca Rīgā tiks atvērta sadarbībā ar nekustamo īpašumu pārvaldītāju “Astor Group”.

“The Rezidor Hotel Group” apvieno 480 viesnīcas vairāk nekā 80 pasaules valstīs un tā pārvalda “Radisson Blu” un “Park Inn by Radisson” zīmolu viesnīcas Eiropā, Tuvajos Austrumos un Āfrikā. Uzņēmuma galvenais birojs atrodas Briselē.

“The Rezidor Hotel Group” atrodas viesnīcu grupas “Carlson Rezidor Hotel Group” sastāvā. “Carlson Rezidor Hotel Group” pārstāv “Radisson RED”, “Quorvus Collection”, “Radisson Blu”, “Radisson”, “Park Plaza”, “Park Inn by Radisson” un “Country Inns & Suites” viesnīcu zīmolus.
Foto: LA

LA.lv