Mobilā versija
+2.6°C
Zeltīte, Andis
Otrdiena, 21. novembris, 2017
13. septembris, 2016
Drukāt

Baidies, BAIDIES! Kas izraisa zosādu katras horoskopa zīmes pārstāvjiem (1)

Foto - Indra OzoliņaFoto - Indra Ozoliņa

Auns

Foto – Indra Ozoliņa

Katrai zodiaka zīmei atbilst arī zināmi ziedi, smaržas, simboli un pat bailes. Kā mums saprast, kas ir kas un ko gaidīt no cilvēkiem, kas dzimuši tajā vai citā zīmē? Šoreiz mēģināsim noskaidrot, kādas ir katras horoskopa zīmes slēptākās bailes.

Auni ir iniciatīvas pilni, drosmīgi un izlēmīgi. Ilgi nepadodas nogurumam un vienmēr paveic lietas līdz galam, uzmundrinot sevi ar to, ka viņiem viss ir pa spēkam.

Auni ir ļoti devīgi un patiesi, spēcīgi gan miesā, gan garā. Tomēr šīs zīmes pārstāvjiem piemīt bailes no slēgtām telpām jeb klaustrofobija – viņi labāk dosies uz debesskrāpja virsotni pa kāpnēm, nevis izmantos liftu.

Auni ir ļoti komunikabli, tāpēc viņus bieži vajā bailes palikt vienatnē jeb isolofobija. Auni ir pašpārliecināti, stūrgalvīgi un uzskata savu viedokli par vienīgo pareizo, tāpēc viņus pārņem dusmas, kad tas tiek apšaubīts.

Auni dod priekšroku brīvībai un neatkarībai, tāpēc cenšas izvairīties no nopietnām attiecībām ar pretējo dzimumu. Daudzus Aunus romantisku randiņu perspektīva pat biedē.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Par aunu pilnīgas muļķības. Absolūti neatbilst.

Kā sievietei aizsargāt savu auru no skaudības un naida. Praktiski padomi (1)Aizsargāties pret skaudību, vampīrismu, negatīvu enerģiju, ko rada nevesela cilvēka slima psihe, var arī ar saviem spēkiem, pārliecināti ezoteriķi.
Draugiem Facebook Twitter Google+