Mobilā versija
Brīdinājums +14.0°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Piektdiena, 26. maijs, 2017
13. septembris, 2016
Drukāt

Baidies, BAIDIES! Kas izraisa zosādu katras horoskopa zīmes pārstāvjiem (1)

Foto - Indra OzoliņaFoto - Indra Ozoliņa

Auns

Foto – Indra Ozoliņa

Katrai zodiaka zīmei atbilst arī zināmi ziedi, smaržas, simboli un pat bailes. Kā mums saprast, kas ir kas un ko gaidīt no cilvēkiem, kas dzimuši tajā vai citā zīmē? Šoreiz mēģināsim noskaidrot, kādas ir katras horoskopa zīmes slēptākās bailes.

Auni ir iniciatīvas pilni, drosmīgi un izlēmīgi. Ilgi nepadodas nogurumam un vienmēr paveic lietas līdz galam, uzmundrinot sevi ar to, ka viņiem viss ir pa spēkam.

Auni ir ļoti devīgi un patiesi, spēcīgi gan miesā, gan garā. Tomēr šīs zīmes pārstāvjiem piemīt bailes no slēgtām telpām jeb klaustrofobija – viņi labāk dosies uz debesskrāpja virsotni pa kāpnēm, nevis izmantos liftu.

Auni ir ļoti komunikabli, tāpēc viņus bieži vajā bailes palikt vienatnē jeb isolofobija. Auni ir pašpārliecināti, stūrgalvīgi un uzskata savu viedokli par vienīgo pareizo, tāpēc viņus pārņem dusmas, kad tas tiek apšaubīts.

Auni dod priekšroku brīvībai un neatkarībai, tāpēc cenšas izvairīties no nopietnām attiecībām ar pretējo dzimumu. Daudzus Aunus romantisku randiņu perspektīva pat biedē.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Par aunu pilnīgas muļķības. Absolūti neatbilst.

Tavs zodiakālā apļa sargeņģelis. Ar kādiem talantiem viņš tevi apveltījis?Ikvienam cilvēkam ir savs debesu aizbildnis. Tas palīdz cilvēkam, kurš izsaka lūgumu, un sargā viņu. Šos aizbildņus dēvē par sargeņģeļiem. Tāpat tos sauc par zodiaka apļa eņģeļiem, jo katrs no tiem atbild par cilvēkiem, kuri dzimuši viņu kalpošanas laikā.
Draugiem Facebook Twitter Google+