×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.7°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
23. maijs, 2012
Drukāt

Baltijas līderi fotomirklī tiekas ar Obamu

obama_toms_kalninnss_vpk_4

Visu triju Baltijas valstu līderi NATO samita laikā Čikāgā kopīgi nofotografējušies ar ASV prezidentu Baraku Obamu un īsajā foto iemūžināšanas mirklī pārmijuši arī vārdus par aktuālāko NATO lietās un operācijā Afganistānā.

 

Lai arī Lietuvas medijos jau izskanējušas ziņas, ka Baltijas valstu līderi īpaši tikušies ar Baraku Obamu, tomēr, kā norāda Valsts prezidents Andris Bērziņš, par tikšanos to īsti vis nosaukt nevar, jo sastapšanās mirklis bijis īss. “Šajā gadījumā Baltija parādīja vienotību. Tas bija Baltijas ģimenes foto ar Obamas kungu. Viss notika kustībā, un, protams, pa šo īso laiciņu mēs apmainījāmies domām, pateicām paldies par NATO gaisa patruļām Baltijas debesīs un īsi aprunājāmies par NATO un Afganistānas attīstību. No savas puses uzsvēru, ka mēs aktīvi sadarbojamies ar Centrālāzijas valstīm Ziemeļu transporta koridora jomā, ka šīs valstis izrāda interesi attīstīt sadarbību ar Baltiju un Latviju un ka šajā virzienā arī strādāsim,” atklāj A. Bērziņš.

Tā kā prezidentam B. Obamam šis ir saspringts laiks un jau rudenī ASV gaidāmas prezidenta vēlēšanas, viņš nav devis solījumu viesoties Baltijas valstīs.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+