Ekonomika
Auto un tehnoloģijas

Baltijas valstīs kāpj dīzeļdegvielas cenas1


Ilustratīvs attēls.
Ilustratīvs attēls.
Publicitātes foto

Baltijas valstu galvaspilsētās pagājušajā darba nedēļā bija vērojams dīzeļdegvielas cenu kāpums, liecina aģentūras LETA apkopotie dati.

Dārgākais benzīns arī šajā nedēļā bija nopērkams Tallinā, seko Rīga, bet zemākā benzīna cena joprojām bija Viļņā. Tāpat augstākā dīzeļdegvielas cena bija Tallinā, bet zemākā – Viļņā.

Rīgā 95.markas benzīna cena “Circle K” uzpildes stacijās šajā nedēļā samazinājās par 0,8% – līdz 1,274 eiro par litru, savukārt dīzeļdegvielas cena pakāpās par 0,8% un nedēļu noslēdza pie 1,224 eiro par litru atzīmes.

LA.LV Aptauja

Vai dīzeļdegvielas cenas kāpums mainīs tavus paradumus?

  • Jā, būs jādomā, cik liet bākā
  • Nē, man ir benzīna auto
  • Nē, braucu ar gāzi

Līdzīgas cenu tendences šonedēļ vērojamas arī Viļņā. Tur 95.markas benzīna kritās par 1,4% – līdz 1,169 eiro par litru, bet dīzeļdegvielas cena auga par 1,3% – līdz 1,099 eiro par litru.

Vienlaikus Tallinā “Circle K” uzpildes stacijās par 0,2% augusi gan benzīna, gan dīzeļdegvielas cena – līdz attiecīgi 1,316 un 1,286 eiro par litru.

Autogāzes cena Rīgā un Tallinā arī šonedēļ nepiedzīvoja svārstības un bija attiecīgi 0,565 un 0,629 eiro par litru. Taču Viļņā tā palielinājās par 1,2%, un šajā piektdienā litrs autogāzes maksāja 0,495 eiro.

LA.lv