×
Mobilā versija
+7°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
29. maijs, 2015
Drukāt

Bijusī Igaunijas ārlietu ministre: Bēgļu dēļ baltā rase ir briesmās (8)

Foto - WikimediaFoto - Wikimedia

Bijusī Igaunijas ārlietu ministre, Tautas vienotības partijas līdere Kristīne Ojulande (attēlā) paziņojusi, ka Eiropā nedrīkst ielaist nevienu bēgli un viņa kā baltais cilvēks jūt, ka baltā rase ir briesmās.

Ojulande sociālajos tīklos raksta, ka “vienreiz redzējusi pilnībā darbspējīgu meln­ādaino, kurš prasījis žēlastības dāvanas cilvēkiem, kas ar godīgu darbu pelna pusdienām”. Pēc viņas teiktā, ir nekavējoties jāsāk Eiropas mēroga parakstu vākšanas kampaņa, lai turpmāk neviens bēglis vairs nevarētu šķērsot Vidusjūru. “Šis melnādaino jautājums Igaunijai ir eksistenciāls un neatgriezenisks. Ja mēs viņus ielaidīsim, vēsturi atpakaļ vairs nevarēs pagriezt,” paziņoja Ojulande. “Šodien es kā baltais cilvēks jūtu, ka baltā rase ir briesmās,” raksta bijusī ministre, uzsverot, ka nelikumīgi robežu šķērsojušie cilvēki jāsūta atpakaļ uz turieni, no kurienes viņi ieradušies. “Tā būs katastrofa, ja šie imigranti uzradīsies Igaunijā.” Kā ziņots, Eiropas Komisija pieņēmusi pirmos priekšlikumus par bēgļu sadali starp Eiropas Savienības dalībvalstīm, pēc kuriem Igaunijai no visām Baltijas valstīm būtu jāuzņem visvairāk bēgļu, kopumā 1064 – 443 no Itālijas, 295 no Grieķijas un 326 no mītnes zemēm.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

 1. Iv. Grauduma kungam Atbildēt

  būtība nav bērnu “taisīšanā”, bet gan attīstības līmenī un sociālo prasību pieticībā. Tādēļ arī rases ir izveidojušās. “Baltais ” neizdzīvos “melno” vidē, tādēļ ir savlaicīgi jadomā, lai neizjauktu līdzsvaru un zemeslode nepārvērstos kopējā posta vietā.

 2. Lai baltaas rases sievietes taisa beernus, tad nekaadas briesmas nebuus!

 3. Jebkurš Latvijas deputāts kurš atbalstīs teorētiski vai pieļaus kaut viena nēģer bēgļa nokļūšanu Latvijā ir jātiesā kā valsts nodevējs.

 4. Ja viņa tiešām tā ir pateikusi, jūtu viņai līdzi. Kosmopolīti noknābās bez žēlastības!
  (Vispār jau paradokss, ka formāli demokrātiskā sabiedrībā var kādu noknābāt par politnekorektiem izteikumiem)

 5. tas viss tiek darīts lai visur būtu nestabilitāte, lai visur valdītu haoss, tad cilvēku domas nodarbinātas ar pamatvajadzībām un nav laika saskatīt kopsakarības uz kurieni viss virzās.

 6. Katrai rasei ir sava dzimtene ad lai ir tik laipni un dzivo tur un nelien kur vinus NELUDZ ,tadel tos saucamos beglus necienisu, riebjas vien skatoties uz tiem plakanajiem deguniem.

 7. Ja Jūsiem maxātu par katru bēglīti EUR 6000 (kā Latvijāā) mēnesī, tad tak viss būtu Okeij.

Draugiem Facebook Twitter Google+