Mobilā versija
Brīdinājums -0.4°C
Oļģerts, Aļģirds, Aļģis, Orests
Piektdiena, 20. janvāris, 2017
7. marts, 2016
Drukāt

Bērns pats vēršas pēc palīdzības policijā

Foto - LETAFoto - LETA

Vakar, 6.martā mazgadīgs zēns pats vērsās pēc palīdzības policijā sakarā ar to, ka skolas teritorijā divi pusaudži atņēmuši viņam mobilo telefonu, informēja Rīgas pašvaldības policijas (RPP) pārstāve Lāsma Zemene.

Policijas darbinieki kopā ar zēnu devās apsekot notikuma vietu. Tur pie policijas darbiniekiem pienāca puisis, kā vēlāk noskaidrojās, viens no pusaudžiem, kurš atņēmis mobilo telefonu. Viņš paskaidroja, ka ar draugu gribējis vien pajokot un policijas darbinieku klātbūtnē atdeva zēnam viņa mobilo telefonu.

Ar pusaudzi veiktas preventīva rakstura pārrunas par tādu joku nopietnām sekām.

RPP norāda, ka vecāki nereti policijas darbinieku klātbūtnē mēdz biedēt savus bērnus ar policistiem. Taču šādas frāzes mēdz izraisīt neparedzamas sekas situācijās, kad bērns pazūd vai nonāk nelaimē. Tādēļ policija aicina vecākus rūpīgi izvērtēt tamlīdzīgu audzināšanas metožu izmantošanu un savām atvasēm izskaidrot, kā jārīkojas situācijās, kad nepieciešama tūlītēja palīdzība, tai skaitā vēršanās pēc palīdzības pie policijas darbinieka.

Pievienot komentāru

Bērnu vecāki varēs ātrāk iet pensijā? (40)Līdz valsts simtgadei plānots iedarbināt ambiciozu demogrāfiskās atveseļošanas programmu, kurai dots nosaukums “Māras solis”. Viens no tās priekšlikumiem – dot iespēju bērnu vecākiem ātrāk doties pensijā, vēstīja "TV3 ziņas".
"Visu slikto atstāju ūdenī." Arī Mairis Briedis iegremdējas ledainajā Daugavā (1)Pieaugušie, mazi bērni, pensionāri – tik kupls cilvēku pūlis šodien bija atnākuši uz 11. novembra krastmalu, lai, slavējot pareizticīgās baznīcas svētkus, gremdētos
Draugiem Facebook Twitter Google+