Mobilā versija
+17.1°C
Marija, Marika, Marina
Sestdiena, 22. jūlijs, 2017
7. marts, 2016
Drukāt

Bērns pats vēršas pēc palīdzības policijā

Foto - LETAFoto - LETA

Vakar, 6.martā mazgadīgs zēns pats vērsās pēc palīdzības policijā sakarā ar to, ka skolas teritorijā divi pusaudži atņēmuši viņam mobilo telefonu, informēja Rīgas pašvaldības policijas (RPP) pārstāve Lāsma Zemene.

Policijas darbinieki kopā ar zēnu devās apsekot notikuma vietu. Tur pie policijas darbiniekiem pienāca puisis, kā vēlāk noskaidrojās, viens no pusaudžiem, kurš atņēmis mobilo telefonu. Viņš paskaidroja, ka ar draugu gribējis vien pajokot un policijas darbinieku klātbūtnē atdeva zēnam viņa mobilo telefonu.

Ar pusaudzi veiktas preventīva rakstura pārrunas par tādu joku nopietnām sekām.

RPP norāda, ka vecāki nereti policijas darbinieku klātbūtnē mēdz biedēt savus bērnus ar policistiem. Taču šādas frāzes mēdz izraisīt neparedzamas sekas situācijās, kad bērns pazūd vai nonāk nelaimē. Tādēļ policija aicina vecākus rūpīgi izvērtēt tamlīdzīgu audzināšanas metožu izmantošanu un savām atvasēm izskaidrot, kā jārīkojas situācijās, kad nepieciešama tūlītēja palīdzība, tai skaitā vēršanās pēc palīdzības pie policijas darbinieka.

Pievienot komentāru

Saistībā ar topošo politisko spēku min vairāku zinātnieku un bijušo ministru vārdus (7)Iecerēts, ka nākamajā nedēļā sabiedrībai varētu tikt piedāvāts kādas kustības manifests, savukārt vēlāk, vasaras beigās, varētu tikt dibināta partija.
Raidījums: Āboltiņa nākotnē vēlas kļūt par vēstnieci (8)Partijas "Vienotība" Saeimas frakcijas vadītāja Solvita Āboltiņa nākotnē vēlas kļūt par vēstnieci, šovakar vēstīja Latvijas Televīzijas (LTV) raidījums "Panorāma".
Draugiem Facebook Twitter Google+