×
Mobilā versija
Brīdinājums +19°C
Vilis, Vilhelms
Svētdiena, 27. maijs, 2018
4. februāris, 2016
Drukāt

Biedrība “Labdarības lapa “Snowflake”” noliedz, ka būtu atteikusies sadarboties ar smagi slimās Sofijas vecākiem (1)

Foto - no privātā arhīvaFoto - no privātā arhīva

Biedrība “Labdarības lapa “Snowflake”” noliedz izskanējušo informāciju, ka tā pēc ziedojumu savākšanas būtu atteikusies sadarboties ar smagi slimās Sofijas vecākiem, un šādus apgalvojumus sauc par apmelošanu.

Kā aģentūrai LETA pastāstīja biedrības valdes locekle Linda Freiberga, biedrības rīcībā esot pierādījumi, piemēram, e-pasta sarakstes un īsziņas, ka izskanējusī informācija ir nepatiesa.

Viņa arī atzīmēja, ka sagrozīts “pārāk daudz” faktu.

Viņa norādīja, ka vecākiem ir bijis zināms par plāniem bērnu ārstēt Ķelnē. Tāpat biedrība nav atteikusies tikties ar bērna vecākiem, tieši pretēji, vecāki nevēlas sazināties ar organizāciju. Tikšanās bijusi paredzēta arī vakar, tomēr bērna vecāki pusotru stundu pirms tās tikšanos atsaukuši.

Tāpat, kā apgalvoja Freiberga, biedrībai nav bijis zināms par 1.februārī paredzēto telekonferenci ar kādu profesoru no Vācijas.

Viņa arī uzsvēra, ka nevienā brīdī biedrība nav atteikusies no atbildības palīdzēt Sofijai.

Labdarības organizācija 31.janvārī izplatīja paziņojumu, ka vecāki ir atteikušies no bērna ārstēšanas Ķelnes klīnikā, jo pagājušās nedēļas beigās vecāki nebija ieradušies uz tikšanos ar biedrību, lai vienotos par nosacījumiem un saskaņotu juridiskos faktus, kā arī samaksātu Ķelnes klīnikai.

Savukārt paziņojums par to, ka ziedotāji var saņemt ziedotos līdzekļus atpakaļ, izplatīts, ņemot vērā, ka tie vākti konkrēta bērna ārstniecības procesam konkrētā slimnīcā. “Mēs uzskatām, ka ir tikai godprātīgi paziņot, ka šāda ārstniecība nenotiek.” Tomēr Freiberga arī norādīja, ka tie līdzekļi, kuri netiks pieprasīti atpakaļ, pēc vienošanās ar vecākiem par ārstniecības procesu tiks novirzīti Sofijas ārstēšanai.

Taujāta, kāpēc bērna māte izplata šādu informāciju, Freiberga sacīja, ka nezina viņas rīcības iemeslus, tomēr līdz pagājušajā nedēļā notikušajai preses konferencei viss esot bijis kārtībā.

Jau ziņots, ka pēc vecāku vēlmes uzklausīt arī citus viedokļus par smagi slima bērna ārstēšanu ārzemēs labdarības biedrība “Labdarības lapa “Snowflake”” izplatījusi paziņojumu, ka vecāki atteikušies no saziedotās naudas ārstēšanai un došanās uz klīniku Vācijā, šodien vēstīja portāls “Cālis.lv”.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Ka “snowflake” ir izveidojusi savu “biznis” tīklu ar savu “labdarbības” šefti. Rietumos, itseviški ASV šādi labdarbības nolūkiem saziedoto naudu administratori ir diezgan izplatīti un tie arī izraisa visādas sūdzības.

Draugiem Facebook Twitter Google+