Mobilā versija
+5.5°C
Eiženija, Ženija
Svētdiena, 26. marts, 2017
29. aprīlis, 2016
Drukāt

Bojāta stikla dēļ “airBaltic” atceļ reisu no Amsterdamas

Foto: LETAFoto: LETA

Šodien tika atcelts Latvijas nacionālās aviokompānijas “airBaltic” reiss no Amsterdamas uz Rīgu, jo lidmašīnas priekšējo stiklu bija sabojājis kāds nezināms priekšmets, informēja lidsabiedrības korporatīvo komunikāciju viceprezidents Jānis Vanags.

Viņš sacīja, ka lidmašīna “Boeing 737-30” bija gatava izlidot no lidostas Amsterdamā pēc saraksta plkst.11.35, taču tad noticis negadījums.

“Tieši pirms lidmašīnas pacelšanās turpat netālu pacelšanos veica cits lidaparāts, līdz ar to tika uzrauts gaisā kāds nezināms objekts, iespējams, tas bija akmens, kurš sabojāja mūsu lidmašīnas priekšējo stiklu. Apkalpe pieņēma lēmumu reisu atcelt,” sacīja Vanags.

Viņš arī norādīja, patlaban lidsabiedrība gādā, lai visi 139 pasažieri nokļūtu galamērķī.

“Galvenā prioritāte ir nogādāt šos pasažierus plānotajā galamērķī – pērkam biļetes uz citiem reisiem, piedāvājam citas alternatīvas,” sacīja Vanags.

Savukārt lidmašīna bez pasažieriem atgriezīsies bāzē Rīgā, lai noskaidrotu bojājuma patieso cēloni un veiktu attiecīgus tehniskos darbus.

Pievienot komentāru

Cerības par noietu Ķīnā gaist: Latviešiem neizdodas iemācīt ķīniešiem ēst piena produktus (18)Vecajai Eiropai neizdevās iemācīt ķīniešiem ēst piena produktus, tas nepadodas arī latviešiem
"Sadales tīkls" iegādāsies 200 000 viedo skaitītāju; uzstādīs visā Latvijā (6)AS ”Sadales tīkls” iegādāsies 200 000 viedo skaitītāju, aģentūrai LETA teica uzņēmuma pārstāve Tatjana Smirnova.
Pasaulē
Draugiem Facebook Twitter Google+