Mobilā versija
+2.9°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
29. aprīlis, 2016
Drukāt

Bojāta stikla dēļ “airBaltic” atceļ reisu no Amsterdamas

Foto: LETAFoto: LETA

Šodien tika atcelts Latvijas nacionālās aviokompānijas “airBaltic” reiss no Amsterdamas uz Rīgu, jo lidmašīnas priekšējo stiklu bija sabojājis kāds nezināms priekšmets, informēja lidsabiedrības korporatīvo komunikāciju viceprezidents Jānis Vanags.

Viņš sacīja, ka lidmašīna “Boeing 737-30” bija gatava izlidot no lidostas Amsterdamā pēc saraksta plkst.11.35, taču tad noticis negadījums.

“Tieši pirms lidmašīnas pacelšanās turpat netālu pacelšanos veica cits lidaparāts, līdz ar to tika uzrauts gaisā kāds nezināms objekts, iespējams, tas bija akmens, kurš sabojāja mūsu lidmašīnas priekšējo stiklu. Apkalpe pieņēma lēmumu reisu atcelt,” sacīja Vanags.

Viņš arī norādīja, patlaban lidsabiedrība gādā, lai visi 139 pasažieri nokļūtu galamērķī.

“Galvenā prioritāte ir nogādāt šos pasažierus plānotajā galamērķī – pērkam biļetes uz citiem reisiem, piedāvājam citas alternatīvas,” sacīja Vanags.

Savukārt lidmašīna bez pasažieriem atgriezīsies bāzē Rīgā, lai noskaidrotu bojājuma patieso cēloni un veiktu attiecīgus tehniskos darbus.

Pievienot komentāru

Bērza finierkluču audzes atmaksāsiesVai tiesa, ka no bērza 35 gados iespējams iegūt finierklučus? JĀNIS STRENČU NOVADĀ
Kam tas ir izdevīgi? Lasi visu rakstu: Izīrētāji būs spiesti maksāt nodokļus (8)Ekonomikas ministrija grib panākt līgumu reģistrāciju zemesgrāmatā, namīpašnieki – Valsts ieņēmumu dienestā.
Pasaulē
Aptauja: Latvijā vairāk nekā 60% strādājošo nav apmierināti ar atalgojumuSaskaņā ar vadošā interneta personāla atlases uzņēmuma CV-Online veikto aptauju Baltijas valstīs par atalgojuma atbilstību ieguldītajam darbam, Latvijā ir salīdzinoši visaugstākais darbinieku skaits, kas uzskata, ka saņem adekvātu atalgojumu pret ieguldīto darbu – 39% Latvijā, vairāk nekā 34% Igaunijā un mazliet virs 19% Lietuvā.
Draugiem Facebook Twitter Google+