Mobilā versija
-2.0°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
29. aprīlis, 2016
Drukāt

Bojāta stikla dēļ “airBaltic” atceļ reisu no Amsterdamas

Foto: LETAFoto: LETA

Šodien tika atcelts Latvijas nacionālās aviokompānijas “airBaltic” reiss no Amsterdamas uz Rīgu, jo lidmašīnas priekšējo stiklu bija sabojājis kāds nezināms priekšmets, informēja lidsabiedrības korporatīvo komunikāciju viceprezidents Jānis Vanags.

Viņš sacīja, ka lidmašīna “Boeing 737-30” bija gatava izlidot no lidostas Amsterdamā pēc saraksta plkst.11.35, taču tad noticis negadījums.

“Tieši pirms lidmašīnas pacelšanās turpat netālu pacelšanos veica cits lidaparāts, līdz ar to tika uzrauts gaisā kāds nezināms objekts, iespējams, tas bija akmens, kurš sabojāja mūsu lidmašīnas priekšējo stiklu. Apkalpe pieņēma lēmumu reisu atcelt,” sacīja Vanags.

Viņš arī norādīja, patlaban lidsabiedrība gādā, lai visi 139 pasažieri nokļūtu galamērķī.

“Galvenā prioritāte ir nogādāt šos pasažierus plānotajā galamērķī – pērkam biļetes uz citiem reisiem, piedāvājam citas alternatīvas,” sacīja Vanags.

Savukārt lidmašīna bez pasažieriem atgriezīsies bāzē Rīgā, lai noskaidrotu bojājuma patieso cēloni un veiktu attiecīgus tehniskos darbus.

Pievienot komentāru

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+