×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.2°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
10. augusts, 2012
Drukāt

Briedis ceturto reizi devies pie Kļičko

Svētdien, 12. augustā, smagās svara kategorijas bokseris Mairis Briedis dosies uz boksa treniņnometni pie brāļiem Kļičko, kas notiks Austrijā, Alpu kalnos. 

Tur Briedis savu laiku pavadīs intensīvos treniņos un sparingojot ar Vitāliju Kļičko, ziņo Valsts policijas sabiedrisko attiecibu nodaļa. 

Šī treniņnometne būs ieguvums abiem bokseriem. Sparingojot, Mairis Briedis gūs pieredzi savām turpmākajām cīņām. Savukārt Vitālijam Kļičko šie sparingi ar Briedi kalpos kā treniņi, gatavojoties cīņai pret Manuēlu Čarru, kura norisināsies 8. septembrī Maskavā.

Ir pagājis nedaudz vairāk kā mēnesis pēc Maira Brieža triumfa “Bigger’s Better” turnīra Kipras posmā, kura laikā bokseris ir gan paguvis atpūsties, gan sakrāt spēkus turpmākaam darbam. „Pamazām pēc atpūtas sāku ieiet”treniņu procesā. Turpinu piestrādāt pie tehnikas daudzveidības,” savu pažreizējo darbības virzienu atklājis Briedis. 

Treniņnometnē Austrijā Briedis gatavosies tālākajām cīņām un turpinās iegūt pieredzi. Nometnē īstas atpūtas nav, jāapmeklē rīta un vakara treniņi un aptuveni četras reizes nedēļā notiek sparingi. Treniņnometnē Briedis būs līdz septembra sākumam, bet rudenim esot jauni plāni un piedāvājumi, iespējams, pirmās cīņas par titulu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+