Mobilā versija
+1.4°C
Andulis, Alnis
Ceturtdiena, 19. janvāris, 2017
10. augusts, 2015
Drukāt

Centralizēto eksāmenu vērtējums šogad mainīts 16% gadījumu

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Centralizēto eksāmenu vērtējums šogad mainīts 16% gadījumu, aģentūru BNS informēja Valsts izglītības satura centra sabiedrisko attiecību speciāliste Diāna Āboltiņa.

Šogad kopumā tika saņemti 86 centralizēto eksāmenu vērtējumu apelāciju iesniegumi no 72 absolventiem, kas ir nedaudz mazāk nekā pērn. Vērtējums tika mainīts 14 gadījumos, kas veido aptuveni 16% no kopējā apelāciju skaita.

Visvairāk apelāciju ir saņemtas par latviešu valodas vērtējumu, jo tajā proporcionāli ir vislielākais eksāmena kārtotāju skaits, norāda centrs.

11 centralizētajos eksāmenos piedalījās 23 795 skolēni, kuru 56 696 darbus novērtēja 789 vērtētāji.

Pagājušajā gadā kopumā saņemtas 87 apelācijas no 76 personām. Pēc apelācijas komisijas lēmuma vērtējums tika mainīts deviņos gadījumos.

Pievienot komentāru

Tūrists pēc atpūtas Vecrīgā vairs nespēj atrast ceļu līdz viesnīcai (1)Likumsargi šorīt līdz viesnīcai nogādājuši apmaldījušos tūristu, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).
Kaimiņu sadusmo kliba jaunieša skaļā pārvietošanās pa dzīvokli (1)Kaimiņu sadusmo kliba jaunieša skaļā pārvietošanās pa dzīvokli un viņš izsauc likumsargus, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).
Draugiem Facebook Twitter Google+