Mobilā versija
+2.7°C
Urzula, Severīns
Ceturtdiena, 20. oktobris, 2016
10. augusts, 2015
Drukāt

Centralizēto eksāmenu vērtējums šogad mainīts 16% gadījumu

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Centralizēto eksāmenu vērtējums šogad mainīts 16% gadījumu, aģentūru BNS informēja Valsts izglītības satura centra sabiedrisko attiecību speciāliste Diāna Āboltiņa.

Šogad kopumā tika saņemti 86 centralizēto eksāmenu vērtējumu apelāciju iesniegumi no 72 absolventiem, kas ir nedaudz mazāk nekā pērn. Vērtējums tika mainīts 14 gadījumos, kas veido aptuveni 16% no kopējā apelāciju skaita.

Visvairāk apelāciju ir saņemtas par latviešu valodas vērtējumu, jo tajā proporcionāli ir vislielākais eksāmena kārtotāju skaits, norāda centrs.

11 centralizētajos eksāmenos piedalījās 23 795 skolēni, kuru 56 696 darbus novērtēja 789 vērtētāji.

Pagājušajā gadā kopumā saņemtas 87 apelācijas no 76 personām. Pēc apelācijas komisijas lēmuma vērtējums tika mainīts deviņos gadījumos.

Pievienot komentāru

Brīnumains stāsts: Daugavas krastā izskalots pensionārs pēc trim bezcerības dienām sagaida savu glābēju (4)Kāds 85 gadus vecs vīrs pierādījis, ka spēcīga vēlme dzīvot ļauj paveikt brīnumainas lietas. Trīs dienas un divas naktis viņš, spītējot aukstumam, vēries tālumā un cerējis, ka kāds pamanīs viņu un viņa krastā izsviesto laivu, vēstīja LNT raidījums "Degpunktā".
Draugiem Facebook Twitter Google+