×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.5°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
2. marts, 2018
Drukāt

Cer, ka ukraiņiem nebūs jābrauc darbā uz Latviju (8)

Foto - Ieva Leiniša/LETAFoto - Ieva Leiniša/LETA

Ukrainas premjers Volodimirs Groismans pateicās Latvijai par tās atbalstu Ukrainas teritoriālajai vienotībai un par to, ka mūsu valsts neatzīst Krievijas veikto pretlikumīgo Krimas aneksiju.

Ukrainas premjers Volodimirs Groismans, viesojoties Rīgā, uzsvēra, ka pieliks pūles, lai ukraiņiem nebūtu jādodas strādāt uz ārvalstīm, bet viņi spētu pienācīgu atalgojumu nopelnīt dzimtenē.

Kā zināms, Latvijas valdība apstiprinājusi sarakstu ar profesijām, kurām tiks atvieglotas iespējas piesaistīt viesstrādniekus no ārzemēm. Bieži starp potenciālajām valstīm, no kurām varētu ierasties viesstrādnieki, minēta tieši Ukraina. “LA” preses konferencē jautāja Volodimiram Groismanam, kā viņš vērtē Latvijas darba devēju lūkošanos pēc speciālistiem viņa valstī.

“Darba migrācijas jautājums ir svarīgs, jo cilvēki meklē, kur var sevi realizēt par labāku atalgojumu. Tā mums ir tipiska problēma. Darīsim visu iespējamo, lai līdz ar valsts ekonomikas izaugsmi Ukrainā cilvēki varētu uzlabot savu dzīves līmeni un izvēlētos dzīvot Ukrainā,” komentēja V. Groismans. Viņš norādīja, ka Ukraina īstenojot arī jaunu projektu, lai Ukrainas zinātniekiem būtu iespēja pašrealizācijai dzimtenē.

Ukrainas premjers uzteica Latvijas un Ukrainas veiksmīgo sadarbību ekonomikā un politikā, cildinot Latviju kā patiesu Ukrainas draugu. Vizītes laikā tika parakstīti sadarbības līgumi starp Ukrainas un Latvijas augstskolām.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

 1. … @ SS panzergrenadier, anonymous un vispar, u.c. lidzigiem ignorantiem un izlietojamiem idiotiem, sakara ar Ukrainas vesturi un tur notikumu sekam … jo daudzas agresivas un atriebigas tautas nav aizmirsusas taos un turpina savu un savejo politiku, kura nu ir iemaisita ari Baltija … !!!

  … Ukraina un Krima, (ari kadreiz Polija) ir senas Khazaras valsts migrantu zemes: t.i., pec senbaltiem lidzigas un ar to sajauktas skitu valsts iekarosanas, un pec pasu iekarotaju noasinosanas cina pret Romas un turku imperijam … un Judisma pienemsanu ka valsts religiju … !!!

  … Seit ieteicu palasit visiem iesaistitiem, Luisa Rapoparta, ‘Stalin’s War Against the Jews’ , sekciju
  par ‘The Crimea Affair’ … kas atver acis sodienas situacijai un dzilak saprotosam skatam …!!!

  … Latvijas Republikas/Bezabrenes AM un politikiem ir ‘jabrauc lenam pa tiltu’ un jastrada gudri un talredzigi, un, tikai latviesu tautas labad, nodrosinot iespeju un garantijas tas izdzivosanas sadejadi panaktam vai dotam iespejam … !!!

  … Bet, vai kads tur kaut ko vairak interesejas vai zin no latviesu un iesaistito tautu senvestures, vai par tam konsekvencem ko musu modernas attiecibas ievedis, sakara ar sodienas Ukrainas problemam …?

 2. Cerams ka viņi tapat kā latvieši – brauks strādāt uz Lielbritāniju .

 3. kas šitam mūdzim te meklējams?!

 4. Meitenes var braukt.

 5. SS Panzergrenadier Atbildēt

  Židobenderovecs

 6. Katra valsts aizstāv savas intereses vispirms. Latvijai jādara to pašu. Viskritiskākais solis kas mums šobrīd sperams — skolu latviskošana.

  • Hohols īstais strādnieks svešā zemē.Pietiekoši viņi tika iepludināti šeit psrs laikā.

   • Tu domā — krievi? Jo tie ukraiņi un baltkrievi kas tika Latvijā iepludināti bija spiesti runāt krieviski. Tātad — vaņkas.

Draugiem Facebook Twitter Google+