Čerkovskim ceturtā vieta Pasaules kausa posma finālsacensībās 0

Latvijas sportists Deniss Čerkovskis svētdien izcīnīja ceturto vietu Pasaules kausa izcīņas modernajā pieccīņā trešā posma finālsacensībās.

Krievi nāk virsū kā melna nakts.. Ukraiņi nosauc laiku, kad vairs nevarēs noturēt fronti – ne ieroču, ne spēka nav
10 produkti, kuri traucē notievēt. Arī tādi, kurus uzskatām par veselīgiem
FOTO. Apskati, kāda automašīna bija pati populārākā tavā dzimšanas gadā! 69

Piecu disciplīnu summā Čerkovskis tika pie 5868 punktiem.

Čerkovskis paukošanā sasniedza trešo labāko rezultātu, peldēšanā viņš bija 25.ātrākais, jāšanā sasniedza 24.rezultātu, bet apvienotajā skriešanas un šaušanas disciplīnā uzrādīja 11.laiku.

Uzvaru sacensībās ar 6000 punktiem izcīnīja itālis Nikola Benedeti, bet pārējās divas vietas uz goda pjedestāla aizņēma krievs Andrejs Moisejevs un Pēters Tibolja no Ungārijas.

Kā ziņots, sieviešu finālsacensībās sestdien desmito vietu izcīnīja Latvijas sportiste Jeļena Rubļevska.

Pirms mēneša Brazīlijā notikušajā otrajā posmā Rubļevska izcīnīja devīto vietu, bet Čerkovskis ierindojās desmitajā pozīcijā.

Jau vēstīts, ka no Latvijas sportistiem šī gada Londonas olimpiskajām spēlēm pagaidām kvalificējusies tikai Rubļevska, kura to paveica ar izcīnītu sesto vietu pagājušā gada Eiropas čempionātā.