Mobilā versija
+6.8°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
13. augusts, 2015
Drukāt

Cēsīs krituši patiešām iespaidīgi krusas graudi

krusa

Trešdien, 12.augustā, vietām Vidzemē, tostarp Amatas nova Zaubē, negaisa laikā krituši līdz četriem centimetriem lieli krusas graudi, liecina aculiecinieku publicētās fotogrāfijas sociālajos tīklos.

Krusa novērota arī Igaunijā, piebilst portāls “cesis24.lv”.

Negaiss 12.augusta vakarā elektroapgādes traucējumus izraisījis 4300 AS “Sadales tīkls” klientiem.

“Sadales tīkls” operatīvais personāls diennakts tumšajā laikā turpināja veikt bojājumu lokalizēšanu un organizēja pārslēgumus elektrotīklā, lai pēc iespējas ātrāk atjaunotu klientu elektroapgādi un 13.augustā ap plkst.6.30 elektroapgāde traucēta vēl aptuveni 900 mājsaimniecībām. Lielākie elektroapgādes traucējumi ir Bauskas novadā – 222 klientiem, Smiltenes novadā – 194 un Vecumnieku novadā – 148 klientiem, Rēzeknes novadā – 68 klientiem.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+