×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.7°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
26. septembris, 2013
Drukāt

“Costa Concordia” avārijas vietā atrastas cilvēka mirstīgās atliekas

costa6

Netālu no pērn pie Itālijas krastiem avarējušā kruīza kuģa “Costa Concordia” nirējiem ceturtdien izdevies atrast kāda cilvēka mirstīgās atliekas.

Mirstīgo atlieku identificēšana vēl nav veikta.

LETA jau vēstīja, ka otrdien tika sākta pirms 20 mēnešiem pie Itālijas krastiem avarējušā kruīza kuģa “Costa Concordia” traģēdijā bojāgājušo cilvēku mirstīgo atlieku meklēšana.

Vairāk nekā pusotru gadu pēc avārijas joprojām nebija atrastas divu bojāgājušo mirstīgās atliekas.

Vērienīgā operācijā inženieriem pagājušajā nedēļā izdevās peldus stāvoklī uzstādīt pērn pie Itālijas krastiem avarējušo kruīza kuģi.

Krasta apsardzes nirēji, ugunsdzēsēji un policisti otrdien sāka pārmeklēt apvidu starp peldus stāvoklī uzstādīto kuģi un zemi.

Glābēji cenšas atrast kādas pasažieres un apkalpes locekļa mirstīgās atliekas.

2012.gada 13.janvāra vakarā “Costa Concordia” uzskrēja zemūdens klintij pie Džiljo salas Toskānā. Avārijas brīdī uz kuģa atradās 4229 cilvēki. Kuģa avārijā dzīvību zaudēja 32 cilvēki.

“Costa Concordia” sver 44 612 tonnas – aptuveni tikpat daudz, cik “Titāniks” -, un tas ir 290 metrus garš. Pēc avārijas tas gulēja jūrā, sagāzies uz sāniem pie klintīm, uz kurām uzskrēja.

Kuģa kapteinis apsūdzēts par cilvēku slepkavību bez iepriekšēja nodoma, avarējušā kuģa pamešanu pirms visu cilvēku evakuēšanas un kaitējuma nodarīšanu videi.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+