Mobilā versija
+5.9°C
Hugo, Uga, Uģis
Piektdiena, 17. novembris, 2017
29. oktobris, 2014
Drukāt

Darbaholiķu horoskops. Kas esi tu – darba skudra vai dzīves baudītājs? (2)

1. Mūsu čaklumu ietekmē Saule

1no13
Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Foto – Shutterstock
Kāds nespēj nemaz sevi iedomāties bez darba un pilnīgi pelnīti saucas par darbaholiķi, bet kāds cits labprātāk nodarbojas ar radošām lietām vai mājas darbiem, vai vēl labāk – vienkārši vārtās uz dīvāna. Tieksmi uz strādāšanu lielā mērā ietekmē Saules stāvoklis cilvēka dzimšanas brīdī.

Noskaidrosim, kuras horoskopa zīmes pārstāvji ir izteikti darbaholiķi un kuri ir pilnīgi pretēji tam. Brīdinām, ka runa būs par tipiskiem zodiaka zīmju pārstāvjiem. Dažreiz pie milzīgiem darba kalniem ķeras slinki pēc dabas cilvēki, tikai tāpēc, lai pārciestu kādu smagu zaudējumu vai novērstu materiāla rakstura problēmas.

Tipiski horoskopu pārstāvji ir cilvēki, kuri dzimuši no 1. līdz 18. datumam. Pārējos ietekmē vai nu iepriekšējais, vai nākamais horoskops.

 1. Mūsu čaklumu ietekmē Saule
 2. Auns
 3. Vērsis
 4. Dvīņi
 5. Vēzis
 6. Lauva
 7. Jaunava
 8. Svari
 9. Skorpions
 10. Strēlnieks
 11. Mežāzis
 12. Ūdensvīrs
 13. Zivis

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

 1. par svariem un mežāžiem arī viss galīgi pretēji

 2. Nu par dvīņiem viss uzrakstīts galīgi otrādi.

Budisma mācība. 7 lietas, par kurām labāk nestāstīt nevienam un nekad!Reliģija, kas balstīta Budas mācībā, ir palīdzējusi daudziem cilvēkiem sasniegt patiesu laimi un harmoniju. Un budismā var atrast atbildes uz dažādiem jautājumiem. Šodien mēs pastāstīsim par nepieciešamību sekot tam, ko tu saki. To prasa budisma noteikumi.
Draugiem Facebook Twitter Google+