Mobilā versija
+4.0°C
Vitauts, Smuidra, Smuidris
Pirmdiena, 20. februāris, 2017
4. maijs, 2014
Drukāt

Darbu pārtrauks “SMP Bank” klientu apkalpošanas centrs Lielvārdē

Foto-LETAFoto-LETA

No jūnija darbu pārtrauks AS “SMP Bank” klientu apkalpošanas centrs Lielvārdē.

Šis klientu apkalpošanas centrs tiks slēgts, pamatojoties uz klientu paradumu analīzi un bankas resursu optimizāciju, skaidro banka un aicina izmantot pārējos klientu apkalpošanas centrus.

“SMP Bank” Rīgā ir galvenais birojs un vēl 18 klientu apkalpošanas centri, kā arī trīs klientu apkalpošanas centri Daugavpilī, divi Ventspilī, pa vienam Jelgavā, Jūrmalā, Liepājā, Lubānā, Olainē, Saulkrastos, Siguldā.

Kā ziņots, aprīļa beigās mainījās bankas akcionāru sadalījums. Krievijas bankai “Severnij Morskoj Putj” jeb Krievijas “SMP bank” piederošo akciju skaits samazinājies līdz 49% no bankas balsstiesīgo akciju kopskaita, bet “SMP Bank” kontrolpakete ir pārgājusi minoritāro akcionāru īpašumā, kas visi ir Latvijas rezidenti.

Pievienot komentāru

TV3: Juta Strīķe piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas pasākumā (16)Bijusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbiniece Juta Strīķe sestdien piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas (JKP) rīkotajā pasākumā Ķekavā, vēsta TV3 Ziņas.
Armijas hidrotērpu iegādes dīvainības (7)Kādam uzņēmumam, kas piedalījās Nacionālo bruņoto spēku (NBS) izsludinātajā sauso hidrotērpu iepirkumā, ir nācies apstrīdēt to tiesā, jo izrādījies, ka uzvarējušā pretendenta piedāvātie hidrotērpi neatbilst iepirkuma nolikuma prasībām.
Draugiem Facebook Twitter Google+