Mobilā versija
+3.8°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
4. maijs, 2014
Drukāt

Darbu pārtrauks “SMP Bank” klientu apkalpošanas centrs Lielvārdē

Foto-LETAFoto-LETA

No jūnija darbu pārtrauks AS “SMP Bank” klientu apkalpošanas centrs Lielvārdē.

Šis klientu apkalpošanas centrs tiks slēgts, pamatojoties uz klientu paradumu analīzi un bankas resursu optimizāciju, skaidro banka un aicina izmantot pārējos klientu apkalpošanas centrus.

“SMP Bank” Rīgā ir galvenais birojs un vēl 18 klientu apkalpošanas centri, kā arī trīs klientu apkalpošanas centri Daugavpilī, divi Ventspilī, pa vienam Jelgavā, Jūrmalā, Liepājā, Lubānā, Olainē, Saulkrastos, Siguldā.

Kā ziņots, aprīļa beigās mainījās bankas akcionāru sadalījums. Krievijas bankai “Severnij Morskoj Putj” jeb Krievijas “SMP bank” piederošo akciju skaits samazinājies līdz 49% no bankas balsstiesīgo akciju kopskaita, bet “SMP Bank” kontrolpakete ir pārgājusi minoritāro akcionāru īpašumā, kas visi ir Latvijas rezidenti.

Pievienot komentāru

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (70)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (5)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+