Mobilā versija
Brīdinājums +7.7°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
5. februāris, 2015
Drukāt

Daugavpils novadā konfiscē lielu apjomu narkotiku; aiztur agrāk tiesātus vīriešus

Foto - VPFoto - VP

Valsts policijas (VP) Latgales reģiona pārvaldes (LRP) darbinieki pagājušajā nedēļā Daugavpils novadā konfiscēja lielu apjomu narkotisko vielu, kuru vērtība melnajā tirgū varētu pārsniegt 10 000 eiro, informē VP LRP.

Iepriekš uzsāktā kriminālprocesā par narkotisko vielu neatļautu realizāciju personu grupā lielos apmēros aizturētas divas personas. Pie tām atrastas un konfiscētas metamfetamīnu saturošas vielas divu kilogramu apjomā.

Abi aizturētie vīrieši, kas dzimuši 1974. un 1969.gadā, agrāk ir tiesāti. Viens no viņiem tiesāts par analoģiska rakstura noziegumu – narkotiku apriti lielos apmēros.

Veicot turpmākās izmeklēšanas darbības, viena aizturēta vīrieša dzīvesvietā – kādā dzīvoklī Daugavpilī – veikta kratīšana. Tās laikā policijas darbinieki atrada un izņēma vēl dažus gramus narkotisko vielu.

Abiem vīriešiem ir piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums. Par narkotisko un psihotropo vielu neatļautu realizēšanu lielā apmērā personu grupā likums paredz līdz 15 gadu cietumsodu.

Pievienot komentāru

Pasniegtas Baltijas Asamblejas balvasProfesore Maija Dambrova no Latvijas ceturtdien, 27.oktobrī, svinīgā ceremonijā kultūras pilī Ziemeļblāzma saņēma Baltijas Asamblejas (BA) balvu zinātnē, kas piešķirta par zinātnisko darbu enerģijas metabolisma jomā, kā arī ieguldījumu preparāta "Mildronāts" darbības mehānismu izpētē.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+