Mobilā versija
+9.8°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
18. maijs, 2015
Drukāt

Deivids Linčs tomēr uzņems seriālu “Tvinpīka”

Foto - Leta/EPAFoto - Leta/EPA

Amerikāņu kinorežisors Deivids Linčs paziņojis, ka veidošot kulta seriāla “Twin Peaks” (“Tvinpīka”) jaunās sērijas par spīti tam, ka iepriekš nepietiekama budžeta dēļ no projekta izstājās.

“Dārgie tvitera draugi, baumas nav patiesas. Tas notiks vēlreiz! “Twin Peaks” atgriezīsies kanālā “Showtime”,” piektdien sociālajos tīklos paziņoja Linčs.

“Deivids būs režisors visam seriālam, turklāt mēs uzņemsim vairāk par iepriekš izziņotajām deviņām stundām! Gatavošanās uzņemšanai sākas jau tagad,” teica “Showtime” prezidents Deivids Nevinss.

Oktobrī ASV televīzijas kanāls “Showtime” paziņoja, ka 2016.gadā izlaidīšot jaunu kulta seriāla sezonu ar deviņām sērijām. Bija paredzēts, ka Linčs veidos seriālu pēc scenārija, ko izveidoja sadarbībā ar scenāristu Marku Frostu.

Taču aprīlī Linčs paziņoja par izstāšanos no projekta, jo tam neesot atvēlēts pietiekami daudz naudas, lai uzņemtu seriālu tā, kā viņš to iecerējis.

“Ar atgriešanos! Tvinpīkas īpašais aģents Deils Kūpers,” tvītoja seriāla galvenās lomas tēlotājs Kails Maklahans.

Oriģinālais seriāls iznāca 1990. gadā telekanālā ABC un ilga divas sezonas, kam sekoja viena pilnmetrāžas filma ar seriāla notikumu priekšstāstu.

Pievienot komentāru

Starpkontinentālas mūzikas pērles festivālā "Porta"29. oktobrī izbaudīt spožu pasaules mūzikas mākslinieku sniegumu aicina jau sešpadsmitais pasaules mūzikas festivāls "Porta".
"Šķiršanās formula" režisors: vēlējos izprast, kāpēc pēkšņi izjūk daudzas paraugģimenes (1)Tikko skatītāju uzmanībai un vērtējumam nodots jaunais TV3 seriāls "Šķiršanās formula", kura 11 sērijas kopš septembra beigām skatīsimies reizi nedēļā otrdienās.
Draugiem Facebook Twitter Google+