×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.3°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
3. jūnijs, 2016
Drukāt

Dēla nolaupīšana: Pret modes dizaineru sākts kriminālprocess (3)

Foto LETAFoto LETA

Valsts policija aizturējusi modes dizaineru Ati Artemjevu, un pret viņu sākts kriminālprocess par izvairīšanos no bāriņtiesas nolēmuma.

Valsts policijā pastāstīja, ka vīrietis šobrīd atrodas īslaicīgās aizturēšanas vietā un policija lems par drošības līdzekļa piemērošanu. Likums paredz, ka personu var aizturēt līdz 48 stundām – pēc tam jāizlemj, kādu drošības līdzekli piemērot. Bargākais no drošības līdzekļiem ir apcietinājums.

Kriminālprocess pret vīrieti sākts pēc Krimināllikuma panta par izvairīšanos no bāriņtiesas nolēmuma, kas izriet no aizgādības tiesībām. Likumā paredzētais sods par šādu noziegumu nav bargs – īslaicīga brīvības atņemšana, piespiedu darbs vai naudas sods.

Policija gan neatklāj, kur Artemjevs ar dēlu atrasts.

Jau ziņots, ka vakar, meklējot visā Latvijas teritorijā, policija atradusi pazudušo bērnu. Turpat atrasts arī viņa tēvs, kuram bāriņtiesa uz laiku atņēmusi apgādes tiesības.

Vakar no nepārbaudāma e-pasta Artemjeva vārdā vairākiem masu medijiem tika izsūtīts paziņojums, kurā apgalvots, ka Artemjevs šādi cenšoties nodrošināt sava bērna drošību un aizsargāt viņa intereses.

Pagājušajā nedēļā policija paziņoja, ka 1979.gadā dzimušajam vīrietim bāriņtiesa ir pārtraukusi aizgādības tiesības pār dēlu, taču vīrietis, ignorējot bāriņtiesas lēmumu, ar bērnu ir devies nezināmā virzienā.

Artemjeva vārdā izsūtītajā vēstulē uzsvērts, ka zēns ir dzimis Latvijā, ir Latvijas pilsonis un vienmēr esot dzīvojis pie viņa. Viņš vēloties tikai rūpēties par bērna drošību un aizsargāt viņa intereses, taču bērna māte mēģinot atņemt atvasi. Divu gadu laikā dizainers esot mēģinājis vienoties ar dēla māti par saskarsmi, taču nesekmīgi.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. MAZS BĒRNS UN MĀTE IR NEŠĶIRAMI!!! VISAS BĀRIŅTIESAS, KURAS ŠĶIR BĒRNU NO MĀTES UN MĀTI NO BĒRNA, REIZ ATBILDĒS PAR TO DIEVA PRIEKŠĀ. NAV LIELĀKAS ĻAUNDARĪBAS PAR TO, NAV LIELĀKU CIEŠANU PAR BĒRNA UN MĀTES CIEŠANĀM ŠĀDOS BRĪŽOS.

  2. Klasika ,TEVA tiesību NIHILIZĀCIJAS piemērs! Urā ES normas !

    • par kādām tēva tiesībām jūs te gvelžat?Vairākas reizes nolaupīt,mātei nezinot,kur atrodas bērns un neļaujot pat runāt pa telefonu un turot homoseksuāļu sabiedrībā?

Draugiem Facebook Twitter Google+