Mobilā versija
Brīdinājums +2.1°C
Agnese, Agnija, Agne
Sestdiena, 21. janvāris, 2017
15. novembris, 2013
Drukāt

Diriģents Karels Marks Šišons turpina popularizēt latviešu mūziku

Foto - LetaFoto - Leta

Diriģents Karels Marks Šišons piedalās preses konferencē, kurā informē par Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra februārī gaidāmajiem koncertiem ar pianista Vestarda Šimkus piedalīšanos.

Andra Dzenīša skaņdarbs simfoniskajam orķestrim “Prelude. Light”, kas pirmatskaņojumu piedzīvoja 2011. gada 18. maijā Lielajā Ģildē Latvijas Nacionālā Simfoniskā orķestra skanējumā un pie diriģenta pults esot Karelam Markam Šišonam, nākošajā koncertsezonā iekļauts vairākos Maestro Šišona vadītos koncertos. Dzenīša partitūra skanēs gan Zārbrikenes Kaizerslauternes Vācu Radio filharmonijas orķestra sezonas atklāšanas koncertā 2014. gada 14. septembrī Zārbrikenē, gan Amsterdamas Concertgebouw, kad 2015. gada 25. aprīlī to interpretēs Nīderlandes Radio filharmonijas orķestris.

Karels Marks Šišons piebilst: “Man ir prieks strādāt ar Dzenīša kunga mūziku un to popularizēt. Gan publika, gan paši mūziķi vienmēr atzinīgi izsakās par šī komponista darbiem. Domāju, ka Andrim Dzenītim ir liels potenciāls, kā arī talants un ļoti ceru, ka drīz varēšu publiku informēt par jauniem projektiem.”

Pievienot komentāru

Mēnešreizes mākslā – pārāk smags kumoss Latvijas sabiedrībai? (3)Ziņa par Ingrīdas Pičukānes izstādi "Sarkanā istaba", kurā viņa ataino ar mēnešreizēm saistīto personīgo pieredzi, zibenīgi uzkarsēja tīmekļa temperatūru līdz vairākiem simtiem komentāru. Gandrīz visi no tiem bija naidīgi, izsmējīgi un rupji. Vai menstruācija mākslā ir pārāk smags kumoss Latvijas sabiedrībai?
Draugiem Facebook Twitter Google+