Mobilā versija
-2.2°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
5. augusts, 2015
Drukāt

Divu Indijas vilcienu katastrofā gājuši bojā 27 cilvēki

Foto - LETA/AFPFoto - LETA/AFP

Indijas vidienē otrdienas vakarā noskrēja no sliedēm divi pasažieru vilcieni pēc plūdu skarta tilta šķērsošanas, un šajā katastrofā gāja bojā vismaz 27 cilvēki, paziņoja policijas un citu dienestu amatpersonas.

Pretējos virzienos braucošie pārpildītie vilcieni noskrēja no sliedēm ar dažu minūšu starplaiku pie Hardas pilsētas Madhjapradešas štatā.

Ap 300 cilvēku tika izglābti, bet glābēji trešdienas naktī turpināja meklēt pasažierus, kas varētu būt iesprostoti šo vilcienu vagonos. 25 no izglābtajiem bija ievainoti.

Glābēji piebilda, ka no sliedēm noskrējušie vagoni nav iekrituši pārplūdušajā Mačakas upē.

Viens no vilcieniem bija izbraucis no Indijas lielākās pilsētas Mumbajas. Pēkšņi paaugstinoties ūdens līmenim upē, vilciena pēdējie četri vai pieci vagoni noskrēja no sliedēm.

Otrs vilciens brauca no Indijas austrumu pilsētas Patnas uz Mumbaju, un no sliedēm noskrēja tā lokomotīve un pirmie divi vai trīs vagoni.

Glābšanas darbus apgrūtināja lietusgāzes, kuru dēļ daži glabēji nespēja nokļūt avārijas vietā.

Pievienot komentāru

EK rosina veidot Eiropas aizsardzības fonduPlāno ietaupīt līdz 100 miljardiem eiro gadā bruņojuma iegādē
Ceļā uz SKS pazudis Krievijas kravas kuģis (1)Īsi pēc pacelšanās ceturtdien pazudis Krievijas bezpilota kravas kuģis, kam bija jānogādā Starptautiskajā Kosmosa stacijā (SKS) 2,5 tonnas liela krava, tostarp pārtika
Draugiem Facebook Twitter Google+