Mobilā versija
+3.8°C
Anda, Andīna
Pirmdiena, 20. novembris, 2017
15. oktobris, 2015
Drukāt

Dzelzs lēdija – vai viņa bija sieviete? Mārgaretai Tečerei – 90 (3)

Foto: LETA/AFPFoto: LETA/AFP

Slavenajai “dzelzs lēdijai”, britu premjerministrei no 1979. līdz 1990 gadam Mārgaretai Tečerei (13.10.1925-8.04.2013) šonedēļ būtu apritējuši 90 gadi.

Par viņas panākumu galveno iemeslu uzskata ne jau izdaudzināto spēcīgo gribu un uzņēmību, kas bieži vien robežojās ar ietiepību un stūrgalvību, bet gan to, ar ko parasti atšķiras izcils politiķis no ierindas censoņa. Proti, tā ir unikāla politiskā oža, prasme pareizi novērtēt sarežģītu stāvokli un izvēlēties tieši to ceļu, kas aizvedīs līdz panākumam, kā arī apbrīnojamas spējas izdzīvot šķietami visneiespējamākajos apstākļos un, protams, no visa allaž izkulties sveikā, turklāt vēl panākot, ka neviens ne par ko tevi nesauc pie reālas atbildības… Palestīnas līderis Jasīrs Arafats viņu dēvēja par “dzelzs vīrieti”.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Mjā! Vai autors pats vispār saprata, ko šeit gribēja pateikt?
    Es izlasīju un tā arī nesapratu par ko šeit bija rakstīts.

  2. varbūt Arafats savulaik dabūja kurvīti ?

  3. Tā bija dzelzs lēdija, kura sociālistu saļurkāto ( cita vārda man nav) Lielbritāniju izveda no purva un valsts atkal ieņēma SAVU VIETU PASAULĒ.

Francijā policists nošauj trīs cilvēkus un izdara pašnāvībuFrancijā 31 gadu vecs policists nošāvis trīs cilvēkus un pēc tam izdarījis pašnāvību, svētdien paziņojušas varasiestādes.
Meja apsūdz Krieviju kiberkarā pret RietumiemBritānijas premjerministre Terēza Meja apsūdzējusi Krieviju informācijas militarizēšanā un kiberkara izvēršanā, cenšoties sašķelt rietumvalstu vienotību.
Draugiem Facebook Twitter Google+