×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.3°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
20. jūnijs, 2018
Drukāt

Egils Līcītis: Kā godājams vīrs tā iekrita velna izliktos slazdos? (45)

Foto - LETA/Edijs PālēnsFoto - LETA/Edijs Pālēns

Pēteris Sproģis.

Tas nav negadījums, kad nelaimīgs cilvēks tiek virpuļstaba sagrābts, aiznests un iesviests aiz citiem latviešiem nešķērsojamām sarkanām līnijām. Svētais tēvs pār Kristus baptistu draudzi Pēteris Sproģis, pastrādājis Tā Kunga vīnakalnā, skaidrā prātā nokāpis no kanceles, sēdies laiviņā, īries mierīgā stāvūdenī, līdz kā pa stīgu aizairējis un pietauvojies prokrieviskās “Saskaņas” piestātnē. Sproģis, parakstot kontraktu ar saskaņiešiem par kandidēšanu no kreiso listes Vidzemes vēlēšanu apgabalā un uz Rīgas pili, nemaz nebij nosarcis, bet apmierināts un valodīgs. Dieva vīrs nopirkts ar amatvietas piesolīšanas rausīti, tāpat kā ar prjaņiku – vēl nekronētais premjerministrs Vjačeslavs Dombrovskis.

Klientus līdz attiecīgai kondīcijai noveda. Piesaistītais tudraugs Vjačeslavs ir kārdinātāja Ušakova ieguvums, kamēr apvārdotais baptistu virsgans Pēteris dievbijīgā konvertīta, agrāk bezdievja, tagad rūdīta katoļa Urbanoviča loms. Protams, ka viltīgais rēzeknietis ilggadējos kauju slavas ceļus gribētu vainagot ar “Saskaņas” projekta līdzdalību Latvijas valdībā, sev arī vecumdienās nopelnītu LPSR vadītāja vietiņu, tāpēc cierē, ka vēlētāji skries un apsveiks kā turboefektu svēta cilvēka parādīšanos ar 1. numura klātbūtni sociķu listē.

Cilvēki stipri sašutuši, kaunina – kā Sproģis kalpošanu Dievam aizstājis ar rokas padošanu Nelabajam, prokremliskas ievirzes pazemes spēkam. Kā godājams vīrs tā iekrita velna izliktos slazdos? Papriekš jāšķendējas un jānoplāta rokas par saucamajiem latviskiem spēkiem valsts vadībā vai opozīcijā – kā gan šie badmiras tik nevarīgi stājušies pretī Latvijas iztirgotāju, oligarhu centieniem pārņemt demokrātisko sistēmu savā varā! Tas vājinājis daudzu cilvēku ticību mūsu valstij, licis mētāties balsojumos un vilties cerībās. Tiktāl Sproģim taisnība, ka varas partijas pastāvīgi ražojušas politisko brāķi, interesējušās par piķis zina ko, tikai ne par Latvijas cilvēkiem.

Bet kad nu cienīgtēva acis bijušas plaši atvērtas un sodību redzējušas, vajadzēja arī ieraudzīt, cik noslienājušies pēc varas un uz Kremli orientētas valdības ir Maskavas tiltu būvētāji. Tak putinistiem pieslējies sarkanais bīskaps nerauc pieri grumbās un pats pienaglojis tēzes – ne tikai Vašingtonā un Briselē mītot šīs pasaules varenie! Protams, Pēter, arī Maskavai ir lielvaras ambīcijas un attiecīgas mērces vērtības, tomēr latvieši, kas pusgadsimtu dzīvojuši okupācijā zem krievu spaidu režīma, kamēr pašrocīgi atguvuši neatkarību, sevi uzskata par brīvai pasaulei piederīgiem un diez vai vēlas braukt vienā virzienā pa miglainu ceļu ar prezidentu Sproģi, kas novilcis sutanu, lai ziedotos Latvijas nākotnei. Braukt par jevropiešiem pārkrāsoto sociķu smērētos ratos, lai kurp tie rullētu un kā čīkstētu. Un vai mācītājs, pēc iedabas žēlsirdīgs vīrs, tātad pa pusei sociālists, nav ievērojis, ka ušakoviešu daudzinātā līdzjušana darbaļaudīm ir sociāldemokrātijas surogāts un rusofikatoru liekulība?

Zemes virsū nav zināms, vai mācītāja politiski izdarītā izvēle ir vien sīkums priekš Tā Kunga vaiga, bet daudzi latvieši “Saskaņas” viesstrādniekus no mūsu vidus viennozīmīgi vērtē kā kangarus. Kangarismam pie latviešiem ir garumgara vēsture. Sproģim radniecīgs fenomens Sudraba arī ir ļoti reliģioza persona, un viņas partija “No sirds Krievijai” sekta. Melnsvārči Šmits, Baštiks ilgus gadus bij pazemīgi noliekuši galvas Šlesera priekšā, pašlaik kalpo Ušakova virsvadībā Rīgas domē. Starp VDK ziņotājiem bijis augsts procents garīdznieku.

Citu konfesiju vadībai vismaz no atstatuma būtu jāizsakās par brāļa iekš Kristus izvēli. Baptistiem pēc blamierēšanās cits nekas neatliek kā izslēgt Sproģi no baznīcas par kāpšanu svešās debesīs un simpātijām mieru mīlošā Kremļa kursam. Un, kaut Sproģis aizgājis pie Joda, eksministram Matīsam ir laiks vēl apdomāties, kurā baznīcā iestāties par baznīcēnu. Iekšpolitiski baptistu mācītājs var painteresēties pie cita eksministra Kreitusa un “Saskaņas” latviešu rokaspuišiem par algas saņemšanu un kā nolidot no augstām vietām, pravoslavu un staroveru draudzīgi izstrīpotiem vēlēšanu listē.

Pievienot komentāru

Komentāri (45)

 1. Kraus von Zillergut Atbildēt

  Jocīgi, kāpēc Latvijā garīdznieku iesaiste polītikā ir bijusi ar tik apšaubāmiem rezultātiem. Iepretim tam, pasaules pieredze pazīst ļoti sekmīgus garīdzniekus, kas vienlaikus bijuši arī valstsvīri – kardināls Rišeljē, par provi.

 2. Domāju,ka ASV konsultanti ieteikuši Ušakovam savākt savās rindās latviešu kangarus un daudzi kangari arī nobalsos.

 3. Tās ir arī manas domas. Neieredzu nodevējus!

 4. Paldies, tik labs….

 5. Egil Līcīti, nelietojiet vārdus no vācu valodas , ko paši nesaprotat- nevis cierē (pastaigājas), bet cīlē (mērķē, skatās).

 6. Egil Līcīti, nelietojiet vārdus no vācu valodas , ko paši nesaprotat- nevis cierē (pastaigājas), bet cīlē (tēmē, skatās).

 7. Man patīk lasīt E. Līcīša feļetonus. Lasīt jau interesanti, tikai cik tas saskan ar realitāti! Kas tas īsti par baķušku, ko viņš apraksta? Pēc reālā cilvēka neizskatās. Kad es lasu, cita starpā, ēbreju atmiņas, jādomā, nu kā gan daži latvieši varēja būt tik stulbi, kāpēc tā sieva tramvajā neizmantoja iespēju paklusēt, vai cita pārsēdās vagonā uz citu vietu, it kā paši nebūti nesen bijuši tādā pat lomā vāciešu vagonos. Bija vēl smagākas izvēles, šaut vai nešaut. Tāpēc, ka viņu vienīgā zināšanu bagāža bija tāda veida feļetoni. “Tēviju'” palasot, mati ceļas stāvus. Tā pievienotā vērtība tagad varētu būt tāda- ka žurnālisti un sociālo tīklu lietotāji varētu mazāk mētāties ar stereotipiem, ieraudzīt cilvēkus. Tas nenozīmē, ka es balsošu par Saskaņu, Rita Eva Našeniece var neuztraukties.

 8. Nav runa par Sproģi,bet par kopējo situāciju. Ja kādam domas un spriedumi nesakrīt ar valdošās koalīcijas domām, tad viņš obligāti ir nodevējs , Krievijas atbalstītājs, kangariņš, utt.
  Citāts no 19. gs. vidus – ” Nacionālā uzpūtība ir mūsu laikmeta liels ļaunums. Tomēr progress, kas izskauda mēri, neapšaubāmi tālākā nākotnē cilvēci arī no šīs augstprātības sērgas atbrīvos”. Diemžēl līdz šim no šīs augstprātības vēl neesam tikuši vaļā.

  • Kra Kra Bet vai tad tā nav? Cik īsai ir jābūt atmiņai, lai kāptu vēlreiz uz tā pašā grābekļa? Kirhenšteins, Lācis un tā tālāk arī bija latvieši, kas parakstīja izsūtīšanas papīrus.

  • Šajā gadījumā runa IR tieši par Sproģi (un tūkstošiem citu sproģu, ja tīk). Un, sasodīts!, nerunājiet visu vārdā, nesakiet “mēs”. Protams, ja vien nepārstāvat kaut kādu īpaši apstulbušu augstprāšu grupu.

 9. Liela daļa latviešu baptisti jau ir A.Baštika un P.Sproģa ietekmē un viņus klausās uzticībā katram vārdam. Bet krievu baptisti visi balso par Saskaņu un latviešus sauc par nacionālistiem. Mateja draudzē vispār 90% ir par Baštiku. Ilgus gadus tur gāju, bet nu viss, savas kājas tur vairs nesperšu.

 10. Mūsu nelaime ir daudzie kangariņi. Nekāda okupācijas vara nevar īstenot savas ieceres, ja tauta nesadarbojas, bet mums to savas tautas naidnieku netrūkst.

 11. Iz "Ontūna Mazpusāna© arChīva" Atbildēt

  ;))))))

  “Kas arī bija jāpierāda”, kā ir sacīts. Tātad – šajā pašreizējā MUĻĶU zemes SILES “de(R)mokrātiskās valsts” parodijā “eurolatv(ĀN)ijā” un tās pa lēto angažētajos “lojālpatrEJotiskajos” masmēdekļos klaji PRETLIKUMĪGA un nožēlojami prasta C_E_N_Z_Ū_R_A rullē, vēl joprojām?!? ;)))

  “Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
  / apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

  =======

  Ir sacīts: “Pretinieks (galvenokārt – tikai šķietamais jeb tendenciozi iedomātais “pretinieks”), kurš atklāj mūsu kļūdas, ir pat nesalīdzināmi vērtīgāks nekā šķietamais “draugs”, kurš vēlas tās noslēpt.”

  Un, arī: “Gudrs ir NEVIS tas, kas pa glupo “kaujas uz dzīvību un nāvi” ar stipr(āk)u pretinieku (vai pat iedomātu “ienaidnieku”), BET GAN – tas, kuram pietiek jēgas, vēlmes un varēšanas šādu iedomātu “pretinieku / ienaidnieku” padarīt par savu sabiedroto.”

  =======

  Mediju ziņa (2014. gads): “Kā zināms, pēcpadomju Latvijā sabiedrības uzticēšanās žurnālistiem ir drūma problēma. Laiku pa laikam medijos parādās publikācijas par mūsu atsevišķu žurnālistu negodīgo rīcību gan informācijas iegūšanas laikā, gan informācijas tendenciozajā izmantošanā. Mūsu žurnālistikai nav laba morālā slava. Slikti ir tas, ka mūsu žurnālistikā nav konstatējams profesionālais korporatīvisms, aizsargājot savas profesionāli korporatīvās intereses un tajā skaitā savā kontingentā veicot paškritisku vietējās žurnālistikas analīzi, kā arī vajadzības gadījumā nosodot profesionālo normu pārkāpējus. Bet tagad (…) no tā būtiski cieš ne tikai mūsu žurnālistikas ja tā gaužām necilais profesionālais “mundieris”, bet arī visas valsts reputācija.” … ( cit.vied.aut. – zinātnieks un publicists Arturs Priedītis, publikācija “Vai nelietis var būt parlamenta priekšsēdētājs?” )
  ——-
  .
  “Muļķu Zemē – TĀ vi’š i’!…”
  ( …[p]ar MZ SILES “valsts” angažētajiem ‘masmēdekļiem’ )
  ( ‘tekošā momenta aktualizējums’ – iz “O.M.© arChīva” )
  .
  “Caur to ar’ esam slaveni, ka…”
  Šīs “valsts” ‘masu mēdekļi’,
  Pirms “glupo pūli” NOZOMBĒ ~
  Šos pašCENZŪRA izkastrē:
  .
  Ja Saimnieks pauž, ka “melns ir balts” ~
  Top “žurnālistiem” ‘feiss’ tik “salds”,
  Ka pašiem “dūša apšķiebjas” ~
  Dēļ ANGAŽĒTAS …(mel)šanas:
  .
  “Šai Muļķu Zemes “valstī” VISS,
  Ir tā, kā Saimnieks CENZĒJIS ~
  Ja “melns ir balts”, tad – tā vi’š i’,
  Mums ‘nespīd’ citi “viedokļi”!
  .
  Ja Saimnieks pavēl “nospārdīt” ~
  Pa “masmēdekļiem” iz..(gānīt),
  Jebko, kas “nelojāls” vai “svešs”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – paknaps “kešs”)!
  .
  Ja Saimnieks rukšķ (pēc Orvela),
  Ka “četras kājas” = “vērtība”,
  Bet “divas kājas” = “nerullē”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – kretinē)!
  .
  Ja Saimnieks kviec, ka “Krievi nāk!!!”
  Un gvelž, ka “MZ “valstij” VĀKS,
  Bez rietum-OKUPANTIEM ‘briest’!!!”
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – totāls “sviests”)!
  .
  Ja Sainieks ķērc: “Wooow – “hibrīdkarš”,
  JAU grauj šo “valsti”, gadiem garš!!!”
  Kā maitas putns, ap …(‘jūdzies’),
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – “bauri” smies)!
  .
  Ja Saimnieks grib, lai “stukačiem”,
  No “skapja” gļēvi smirdošiem,
  Tiek “cieņa” ZOMBĒTA un “gods”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – pelnīts sods)!
  .
  Ja Saimnieks “prezentē”, ka šis,
  Ir “balts un pūkains” kustonis,
  Ne trekni rijošs SILES lops,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – “profīts” skops)!
  .
  Ja Saimnieks uzdod samelot,
  Un “masmēdekļos” publiskot,
  Par SILES ‘rebēm’ “leģendas”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – BLEFS ir tas)!
  .
  Ja Saimnieks glaimus pieprasa,
  Iekš ANGAŽĒTA “mēdekļa” ~
  ‘Pūš’ “žurnālists”, lai “pūlis” dzird:
  “Yesss – tā vi’š i’!…” (kaut – šķērmi smird)…”

  Ja ZOMBĒTĀJS šķiet “goda vīrs”,
  Kam medijs der kā “mušpapīrs”,
  Pie kura ‘salīp’ VIENTIEŠI,
  Tad – MUĻĶU Zemē tā ‘vi’š i’!
  .
  Bet – tie, kas “nelien” (…) Saimniekiem,
  Tiek “CENZĒTI” no “mēdekļiem”:
  “Kam riebjas VERGOT “lojāli” ~
  Lai lasās… (dillēs), TĀ vi’š i’!…”

  =====

  Oriģinālversijas = “O.M.© blogā”:
  [ CENZĒTS ]
  u.c.

  MUĻĶU, totāli nozombētu LUMPEŅU, bezcerīgi aprobežotu “lojālpatrEJotu”, patoloģiski defektīvu “SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu”, “proāmurikāniski orientētu gejropedālisku deRmoliberastu” rasistiski militārhistēriskās propagandas skarbi traumētu “biogaļas izstrādājumu”, demonstratīvi kriminālrecidīva “ķēķa tiesiskuma” SISTĒMĀ parazitējošu “(ekskre)mentu”, “prok(tologu)”, “(bez)godību” u.c. taml. šinderu, klaji PRETLIKUMĪGAS “revolucionārās pārliecības” lopiski trulu zombijfanu, derdzīgi glumu “(p)(ie)līdēju” un nožēlojami gļēvu “kluso mīzēju” zeme SILES “valsts” parodija “eurolatv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

  P.S. Visi “O.M.© arChīvā” fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. – privāti) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans(et)inbox. lv .

 12. Pa sklandrausi vai hamburgeru nav grēks ?

 13. Kads te sakars ar godajamibu KRAPNIEKU, BLEZU profesijas parstavim, kuram vienalga kam kalpot, vai veciem, vai jauniem OKUPANTIEM? To “dievs” ir TAS KUNGS, un ne 1 cits – kungu kalpi, jeb, ka rakstits pasu pieludzama lubene – gara vaji ganami auni…

 14. Visu cieņu E. Līcītim par saprātīgu latviešu žurnālista rakstu. Paldies.

 15. Breolīna bīskaps

 16. Ne vienīgais no baptistiem ir kritis velna nagos – savulaik arī Baštiks to ceļu gāja. Sproģis kauna traips mācītājiem un labi parāda, ka arī viņi tīk tik pēc naudas

 17. Ko nevar nopirkt par mazu naudu, to var nopirkt par lielu naudu…

  • nu cik tad var tai bada maizē dzīvot, savulaik domāju būšu galvas biznesā visi uz mani pavilksies un naudiņu pienesīs, a te rubī slienām šļakstot bet atdeves nekādas, nu i nākās tagad svīstu kameru priekšā. Es ar gribu kā pareizticīgais pops ar glaunu bobiku braukāt un lai man roku bučo.

 18. Rieb’igs raksts……es par saska’nu un Spro’gi!!!!!

 19. Līcītis atkal no sevis iedomājies varenu un asprātīgu…

 20. Līcītis atkal no sevis iedomājies varenu un asprātīgu muļķi.

 21. Atkal Līcītis no sevis iedomājies varenu un asprātīgu muļķi…

 22. Mazais Ķipariņš Atbildēt

  Kāda “sutana”, kāds “bīskaps”??!
  Baptisti ir kristietībā dzimusi sekta, būtībā margināla kustība.
  Baptistu Latvijā ir tikai daži tūkstoši!
  Par ko cepiens vispār?

 23. Pravietisnejaukais Atbildēt

  Latvju ļaužu muķība visspilgtāk izpaužas gadījumos, kad sākas spriedelēšana par reliģiska rakstura tēmām. Te nu žurnālisti un komentētāji pārspēj viens otru. Kaut jūs atrastu sev citu nodarbošanos!

 24. Pa šiem “neatkarības gadiem’ esmu tā nogurusi un apnikusi no tām naida runām, ka pēdējās dažas pāŗiešanas uz “Saskaņu” sāku vērtēt kā mēģinājumus pārtraukt vai vismaz ierobežot šo naida vilni. Latvijā gadsimtiem ir dzīvojuši gan latviešu, gan vācieši, krievi, un viņi prata gan vienoties kopīgās lietās, gan saglabāt savu nacionālo identitāti. Ja mēs, 21.gadsimta “gudreļi”, protam vairs tikai zākāties un dūres vicināt – nu, tad jau laikam atgriežamies pie pirmatnējiem cilvēkiem, tikai nez vai ir vērts to darīt.

  • Sproģa referāts krievu 5.kolonas saietā pilnībā saskan ar Vējoņa, Vienotības, ZZS, Saskaņas šodienas kursu: LATVIEŠU VALSTS – LATVIJA vairs nepastāv, runāts tiek vien par mistisku LATVIJAS TAUTU.

   Kas protams nozīmē – vienalga, vai te dzīvos krievi, arābi vai ķīnieši, tā vienmēr būs “Latvijas tauta”.
   Līdz ar to, latviešu valsts un latviešu tauta aiziet vēsturē.
   Bīskaps arī to vairs nepiemin. Līdz ar to, krievu plāns ir realizēts: iebruka, latviešus izsūtīja uz Sibīriju, ievācās viņu dzīvokļos, un – pasludināja sevi par “pamatiedzīvotājiem”.
   Jā, atliek vien rudenī “Saskaņai” ieņemt Saeimu, kas kļūst aizvien drošāk, pasludināt kā 2. krievu valodu un – šī teritorija ir viņu.

   Bīskaps Sproģis, māc. Baštiks, māc. J.Šmits(LELB) un viņu draudzes – īsti krievu nacionālisti un Krievijas patrioti! Tādēļ loģiski, ka viņu jauno misiju atbalsta arī Krievijas vēstniecība. Un protams, arī apmaksā.
   Mūsdienu latviešu kristīgās baznīcas – jūdasu un kangaru inkubatori, kur ļaudīm aizliegts domāt, ko dara.

  • Šodienas baznīcēnu šausminošais prāta tukšums, ir sekas viņu dzīves uztverei –
   nevienā baznīcā, jau gadu desmitiem, nenotiek sabiedrības procesu un savas valsts dzīves apspriešana.
   Kad viņiem kaut ko par to jautā, pretī raugās tukšas acis – viņi nesaprot, ko no viņiem grib, kas tie par notikumiem, viss viņiem ir svešs…

   Faktiski, tā ir mūsu laikmeta lielākā diversija pret Rietumu tautām – panākot, ka to vairākums tiek pilnībā atslēgts no valstu dzīvēm.
   Un tad Sātanam un viņa armijai, ir pilnīgi brīvas rokas, dari ko gribi!! Re, viens pats afērists Džoržs Soross vien, kādus kalnus nogāzis – iznīdējis jēdzienu TIKUMĪBA – ģimenes pamatu, iestāstījis, ka perversijas ir gods, pārliecinājis, ka cilvēku dzimumi ir izdomājumi utt…

   Kristieši tikmēr braukā pa nebeidzamām jubilejām, dibina tūkstošiem “slavēšanas grupiņas” un svin Rietumu pasaules bēres, naivi domādami, ka pats Radītājs ar viņu rokām, izdomājis iznīdēt paša radītās tautas.

   Pēdējie, normālie kristieši bija Brāļu draudzes, tai pašai bībelei sekojot, viņi izveidoja visu mūsu kultūru, mūsu valsti, un Latvija uz brīdi kļuva par Eiropas ziedu…

  • Labs raksts, Egīl!

  • Oma – tiešām tāda esi. Būtiskākais, kas jāuztver – prokremliskā partija mēģina savākt latviešu vēlētājus, lai valdītu šeit, mūsu zemē. Tas nav naida mazināšanai, bet gan Kremļa uzdevumā. Kremlis grib kaimiņzemē, kur to ir izdarīt visvieglāk, mazināt Eiropas un NATO ietekmi. Tad diezgan ātri nonāksim pie nesenajiem laikiem, kad latviešu valoda savā zemē būs mazākumtautības valoda. Nesen biju Maskačkas poliklīnikā – daudzi man jautāja krievu valodā, es pieklājīgi atbildēju latviešu valodā. Sejās redzēju izbrīnu, lielākā daļa neko nesaprata – tie nebija ne veci, ne iebraucēji. Oma – tas ir tā naida nekurināšana, ko gribi????

 25. Mani paziņas krievi – starp viņiem arī nacisti un šovinisti – saka, ka par šādu ar latviešiem atšķaidītu Ssaskaņu nebalsos. Tad jau labāk par Ždanoku.
  Vēl viņi saka, ka ož pēc specdienestiem – mērķis atņem Saskaņai balsis. Mazskaitlīgo Saskaņu neviens valdībā neņems, bet lielo Ždanokas frakciju valdībā nelaidīs arī tādi krievmīļi kā ZZS.

 26. PRETĪGI! LATVIJA divkopienu valsts, pie kam ar VIENĀDĀM TIESĪBĀM ABĀM kopienām??????????? Vai to gribēja mūsu komandieris OSKARS KALPAKS un KARAVĪRI, atdodot savas dzīvības par LATVIJU??? Nav DĀRGĀKAS CENAS PAR LATVIJAS BRĪVĪBU!!! Šis preteklis uzspļauj visam!?Viņš LEGALIZĒ cilvēkus, kuriem tepat blakus ir viņu valsts ar valodu un visu pārējo! VIŅŠ IZNĪCINA LATVIJAS VALSTI, KUR LATVIEŠIEM VIENĪGĀ VIETA SAVAI MĀTES VALODAI, LATVISKĀM VĒRTĪBĀM, KULTŪRAI, ATTĪSTĪBAI UN EKSISTENCEI BEZ SVEŠU CILVĒKU IEJAUKŠANĀS!? KO baptisti cenšas panākt? KĀDI PLĀNI ŠIEM ĻAUTIŅIEM ATTIECĪBĀ UZ LATVIJU??? CIK ILGI VĒL PIEAUGS KANGARU RINDAS, VĒLĒJOT LATVIJAI ĻAUNU???

 27. Raksta autors būtu jāiesūdz tiesā. Tas ,ka vienotībai, nacionāļiem un to piekritējiem ir skuju taka, jau tagad ir skaidrs. Tāpēc jau tagad tie lec no biksēm laukā.

 28. Egils Līcīcītis ir visīstākais sātanists, jo laiza ASV liberastiem 2rsu tikai par nieka jūdas sudraba grašiem.
  Atvainojiet, bet šādu atteu nebiju ilgi lasījis.

 29. Pirmdien tam glumajam ex baptistu baznīcas virsganam bija aģitācijai atvēlēts laiks Panorāmā, kur šis deklarēja savu redzējumu – abām kopienām viņa valstī būs vienādas tiesības t. i. Latvija būs divkopienu valsts. Otrdien saņēmām ziņu – Krievija prezidenta kandidātu akceptējusi. Tā ka, pirms šito dvēseļu ganu laiž ne tikai pie babtistu, bet arī pie citu aitu slaukšanas, vai nav jāmaina Satversme?

 30. Cik pretīga mēle! Izskatās tā ka no kādas pakaļas izvilkta!

 31. Tie,kam ideoloģiskā virsbūve vēl balstās uz nepārkaulotiem skrimšļiem,vienmēr raudzīsies uz to pusi,kur šķēle biezāka.

 32. Tāpat kā daudzi 1939./1940.gadā

 33. Velna slazdos iekritūīs tie ,kuri balsos par prettautisko koalīciju

 34. Velna slazdos iekritīs tie, kuri balsos par prettautisko koalīciju.

 35. Diez vai pašu Egīlu Līcīti var nosaukt par godavīru. Manuprāt, viņš tāds angažēts muldoņa vien ir.

 36. Latviešu tautai visos laikos ir bijuši KANGARI. Šis ir viens no tiem.

 37. Kopš kura laika planprātiņš ir godajams vīrs?

Lasītāju aptauja
Gata Šļūkas zīmējums
Gatis Šļūka. Kurš te varens?

ASV prezidents Donalds Tramps saņēmis daudz kritikas par pirmdienas tikšanos ar Krievijas līderi Vladimiru Putinu. Trampam tiek pārmests par izteikumiem, ka Krievija ASV prezidenta vēlēšanās nav iejaukusies, – par spīti tam, ka ASV slepenie dienesti izmeklējumos pierāda pretējo. Tāpat ASV prezidents nav aizstāvējis Ukrainu un nav nosodījis Krievijas agresiju tajā, īpaši tādēļ, ka šodien ir ceturtā gadadiena kopš Malaizijas lidmašīnas MH17 notriekšanas virs Austrumukrainas. Tiek apspriestas arī Trampa ārpolitikas īpatnības, jo pēdējā laikā viņam lielāku sapratni izdodas atrast ar dažādiem diktatoriem, kamēr attiecības ar partneriem NATO pārsvarā raksturo strīdi un apvainojumi.

Kā vislabāk pārdzīvot karstuma vilni?
Draugiem Facebook Twitter Google+