Mobilā versija
+15.1°C
Pēteris, Pāvils, Pauls, Paulis
Ceturtdiena, 29. jūnijs, 2017
8. jūlijs, 2016
Drukāt

Eiropas filmu dienās Tokijā rādīs arī latviešu kino

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Sestdien, 9. jūlijā Eiropas filmu dienās Tokijā demonstrēs latviešu animācijas īsfilmu izlasi bērniem, kā arī īpašā seansā izrādīs režisores Ināras Kolmanes un filmu studijas “Deviņi” veidoto dokumentālo filmu “Ručs un Norie”, LA.lv pavēstīja Nacionālā kino centra speciāliste Kristīne Matīsa.

Pēc filmas skatītājiem būs iespēja tikties ar vienu no galvenajām filmas varonēm Norie Tsuruta.

Latviešu animācijas īsfilmu izlasē ir iekļautas tādas filmas kā J. Cimermaņa “Tornis”, M. Brinkmaņa “Meža sargi”, D. Rīdūzes “Zaķu lielā diena”, Kraukšķītis” un “Sārtulis”, N. Skapāna “Marsietis” un G. Zilbaloža “Nedzirdams”.

Eiropas filmu dienas Japānā ik gadu tiek organizētas kopš 2003. gada. Šogad tās norisinās no 18. jūnija līdz 10. jūlijam Nacionālajā kino centrā Tokijā un no 25. jūnija līdz 15. jūlijam – pilsētas muzejā Kioto.

Latvija Eiropas filmu dienās Japānā piedalās jau desmito reizi.

Pievienot komentāru

Par LMA jauno rektoru ievēlēts Kristaps Zariņš (2)Trešdien, 28. jūnijā, Latvijas Mākslas akadēmijas (LMA) rektora amatā tika ievēlēts gleznotājs un līdzšinējais LMA prorektors prof. Kristaps Zariņš. Par jauno rektoru nobalsoja 45 no 80 LMA Satversmes sapulces dalībniekiem.
Draugiem Facebook Twitter Google+