×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.6°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
26. janvāris, 2015
Drukāt

Iļja Gerčikovs: Ekonomika un nacionālās intereses svarīgākas (6)

Foto - LETAFoto - LETA

Iļja Gerčikovs

Iļja Gerčikovs, profesors, ekonomikas doktors, AS “Dzintars” valdes priekšsēdētājs: Pirms dažām dienām Eiropas Savienība nolēma apturēt CO2 izmešu atmosfērā samazināšanas programmu un tātad arī šo projektu subsīdijas. Kā jūs zināt, nav tie laiki – ekonomika neļauj. Un mēs, t. i., Latvija, bijām priekšā visiem, gandrīz 30% no kopējām kilovatstundas izmaksām maksājam, tikai lai būtu priekšā un būtu paklausīgi, pat pārāk, par OIK (obligātā iepirkumu komponente). Tomēr dabū tie, kas savā laikā un īstajā vietā virzīja šos projektus Latvijā. Bet maksā patērētājs: privātpersonas un bizness. Pašlaik nedomā par dabu – nav piemērotas situācijas, par ekoloģiju var aizmirst.

Tagad ASV Valsts departamenta pārstāvis aicina visus un arī mūs pārtraukt tirdzniecību ar Krieviju. Kas tad viņiem, bet kā mums?

Nē, nedrīkst piedalīties lielo valstu ģeopolitiskajās spēlēs, nedrīkst. Pašiem vajadzīga sava galva un jāievēro savas, Latvijas, intereses, nevis lielo valstu intereses.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Tādi “profesori” pūš kremļa stabulē….un skaita $ savā kabatā… gercikovi Latvijā nemaz nedzīvo, viņi te “prisustvujet” un slavinot kremļisko slepkavu politiku, paši spekulē ar īpašumiem Jūrmalā pelnot nīsto amerikāņu $.

  2. Jūs pareizi, Geerčikova kungs runājat – Latvijas interesēm jābūt pirmajā vietā. Tikai Jūs nezināt, drīzāk zināt, bet apzināti mūs mēģinat maldināt, mūsu prioritāšu secība ir cita, nevis tā, ko Jūs vēlaties. Un tās ir: valsts neatkarības saglabāšana, pēc tam vēlreiz valsts neatkarības un atkal valsts neatkarības saglabāšana, tālāk ekonomika, tālāk, uz attīstītās ekonomikas bāzes, latviešu un citu Latvijas tautu kultūras, t.sk. ebreju kultūras, attīstība. Ieteikums prof. (?!) Gerčikovam – ar tik primitīviem, ar sarkaniem diegiem šūtiem priekšlikumiem turpmāk neuzstāties. Veltīgi!

  3. Tās nav nekādas ģeopolitiskās spēles, jo Ukrainā notiek karadarbība, ko izprovocējusi Krievija,mirst civiliedzīvotāji, bet Dr. Gerčikovs uzlicis rozā biznesa brilles, it kā nekas nenotiktu, aicina – tirgosimies, tirgosimies un tā atbalstīsim agresoru. Šim cilvēkam visa domāšana grozās tikai ap naudu, droši vien arī tad, ja pašam sāks krist bumbas uz galvas. Nožēlojami!

  4. Sim profesoram nevar piekrist Atbildēt

    Mazam valstim ir vajadzigi specigi draugi un ja jaizvelas starp Krieviju un rietumiem tad zinam, ka rietumi netaisas mus parkrievot un ievest te Krievijas kartibu.

Draugiem Facebook Twitter Google+