×
Mobilā versija
+7°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
26. maijs, 2016
Drukāt

Enerģisko kanādiešu “Simple Plan” koledžroks pirmoreiz Latvijā

Publicitātes fotoPublicitātes foto

31. maijā koncertzālē “Palladium” uzstāsies Kanādas poppanka un alternatīvā roka grupa “Simple Plan”. Tas būs mūziķu pirmais koncerts Latvijā, un mūsu valstī viņi ieradīsies sava jaunākā albuma “Taking One For The Team” turnejas ietvaros.

Latvijas publikai mazāk zināmā, taču pasaulē ievērojamu popularitāti guvusī kanādiešu “koledžroka” apvienība tās muzikālās karjeras laikā “Simple Plan” divreiz saņēmuši Kanādas prestižāko mūzikas balvu “Juno”, sešas reizes “MuchMusic” video balvu, kā arī “NRJ Music”, “Teen Choice” un virkni citu balvu. Viņu dziesmas vietnē “YouTube” izpelnījušās desmitiem miljonu skatījumu, un sevišķi iecienīti viņi ir pusaudžu un jauniešu klausītāju auditorijās.

Lai arī grupas “Simple Plan” pirmsākumi meklējami 90. gadu beigās, plašāka ievērība tiek gūta līdz ar debijas albuma “No Pads, No Helmets… Just Balls” (2002) iznākšanu. Tajā ietverti četri singli, no kuriem vispopulārākie kļūst “Perfect” un “I’m Just A Kid”. Albums zīmīgs arī tāpēc, ka tajā iekļautas “Blink 182” dalībnieka Marka Hopusa un “Good Charlotte” mūziķa Džoela Madena iedziedātās partijas. Kopumā albums pārdots vairāk nekā piecu miljonu lielā tirāžā, kas ir pagaidām grupas sekmīgākais komerciālais sasniegums.

2004. gadā iznāca otrais albums “Still Not Getting Any…”, kuru jau producēja atzītais profesionālis Bobs Roks (“Metallica”, “The Offspring”, “Aerosmith”, “Bon Jovi”, “Motley Crue”). Par visveiksmīgākajiem singliem kļūst “Welcome To My Life” un “Untitled (How Could This HappenTo Me?)”.

Pēc četriem gadiem tiek izdots nākamais albums, kam mūziķi nolemj dot grupas nosaukumu “Simple Plan”. Zīmīgi, ka tieši šajā albumā ietvertais singls “When I’m Gone” sasniedz līdz tam lielāko ievērību visā grupas singlu vēsturē, iekļūstot UK Top40.

2011. gadā klajā nāk “Get Your Heart On!” – albums, kurā “Simple Plan” atkal sadarbojas ar citiem mūziķiem, tostarp arī Natašu Bedingfīldu. Tā zīmīgākais singls ir “Jet Lag”.

Grupas radītā mūzika skan arī vairākās filmās – gan bērnu iemīļotajā animācijas seriālā “Skubijs Dū”, gan “Trakā piektdiena” un “Neprātīga diena Ņujorkā” un “Karstās meitenes”.

Jaunākais grupas veikums “Taking One For The Team” dienas gaismu ieraudzīja šā gada 19. februārī. Patlaban intensīvā rotācijā ir albuma singls “I Don’t Wanna Go To Bed”, kurā piedalās arī reperis Nellijs. Šā albuma popularizēšanas turnejā tad arī “Simple plan” roķīgais piecnieks ierodas Rīgā, puiši uzstāsies arī citās Baltijas valstīs. Grupas dzīvos koncertus salīdzina ar enerģijas sprādzieniem, un nav šaubu – arī Rīgas klausītājus gaida viens no tiem. Koncerta organizētāji informē, ka viens eiro no katras biļetes tiks ziedots fondam “Simple Plan Foundation”, kas nodarbojas ar dažādu pusaudžu problēmu risināšanu un atbalsta programmām.

 

Varbūt noder!!

Koncerts 31. V 19.30 Rīgā, koncertzālē “Palladium”

Biļetes “Biļešu servisa” kasēs, www.bilesuserviss.lv

Cena: 25,90 – 29,90 eiro

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+