×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
30. decembris, 2017
Drukāt

“Ergo”, iespējams, piedāvās OCTA polisi tikai par laiku, kad mašīna lietota

Foto - Ieva Čīka/LETAFoto - Ieva Čīka/LETA

Nu jau vairāk nekā pusgadu internetā vai īpašos OCTA polišu terminālos, apskatot transportlīdzekļa jaunās apdrošināšanas cenas, nākas saķert galvu un neizpratnē jautāt: par ko tas, ja avāriju nav bijis!?

Apdrošinātājs “Ergo” apsver iespēju arī Latvijā piedāvāt iespēju maksāt par transportlīdzekļu īpašnieku obligāto civiltiesiskās atbildības (OCTA) polisi tikai par laiku, kad automašīna tiek lietota, aģentūrai LETA sacīja kompānijas valdes locekle Baltijas valstīs Ingrīda Ķirse.

Viņa norādīja, ka, izmantojot tehnoloģiju piedāvātās iespējas, šogad “Ergo” Igaunijā sadarbībā ar telekomunikāciju uzņēmumu “Telia” klientiem sāka piedāvāt pakalpojumu – iespēju maksāt par OCTA polisi tikai par laiku, kad automašīna tiek lietota, izslēdzot periodu, kad tā netiek izmantota. Maksa par apdrošināšanu tiek pieskaitīta mēneša beigās rēķinam par telekomunikāciju pakalpojumiem.

“Izvērtējot pakalpojuma pieprasījumu Igaunijā, iespējams, tiks apsvērta iespēja ieviest šādu pakalpojumu arī Latvijā,” sacīja Ķirse.

“Ergo” apdrošinātāju grupa Baltijā pārstāv starptautisko apdrošināšanas grupu “Ergo International AG”, kuras mītne ir Diseldorfā, Vācijā, un tās lielākais akcionārs ir starptautiskā pārapdrošināšanas sabiedrība “Munich Re”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+