Mobilā versija
+2.7°C
Urzula, Severīns
Ceturtdiena, 20. oktobris, 2016
20. marts, 2015
Drukāt

Filma “Modris” nominēta Grieķijas “oskariem”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Jura Kursieša debijas filma “Modris” nominēta Grieķijas Hellēņu Filmu Akadēmijas balvai (Hellenic Film Academy award), saņemot nominācijas kategorijās “Labākā debija” un “Labākā montāža”. Katrā kategorijā par labākās filmas titulu cīnās tikai trīs filmas.

Hellēņu Filmu Akadēmijas balva ir Grieķijas galvenā nacionālā kino balva, un ir neparasti, ka tai nominēts minorās kopprodukcijas darbs. “Tas ir mūsu aktīvās starptautiskās kopproducēšanas rezultāts,” priecīgi norāda filmas “Modris” grieķu producente Vikija Miha. “Tā ir arī kā zīme, kas pierāda kosmopolītiskas kultūras veidošanos Eiropā. Ceru, ka tas turpināsies Grieķijā un tiks vēl spēcīgāk attīstīts Latvijā”. Balvai nominētais filmas montāžas režisors Jorgos Mavrosapidis ir pieredzes bagāts un grieķu kino industrijā zināms profesionālis, kura vārds filmu titros rakstīts kopš 1981. gada.

Jura Kursieša filma “Modris” Baltijas skatītājiem pieejama interneta nomā video vietnē vimeo.com (https://vimeo.com/ondemand/modris). Samaksājot nepilnus trīs eiro par 48 stundu nomu, filmu var noskatīties jebkurā laikā un uz jebkuras datorierīces HD kvalitātē.

Pievienot komentāru

Grupa "Tumsa" 25. jubilejā svin dzīviAr koncertu 21. oktobrī Jelgavas Kultūras namā savu 25 gadu jubilejas koncertturneju uzsāks grupa "Tumsa". Koncertos Jelgavā, Liepājā, Valmierā, Rēzeknē un Rīgā grupas mūziķi sola svinēt dzīvi, izpildot gan "Tumsas" populārākās, gan arī jaunākās dziesmas.
FOTO: Melngalvju namā aizvadīta paraugballe “Elegances ritmos” (14)Sestdien Melngalvju namā risinājās balle “Elegances ritmos”, kurā viss notika pēc augstākajiem Vīnes baļļu standartiem. To organizēja balles deju kursu “Manieres” vadītājs
Draugiem Facebook Twitter Google+