×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.4°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
20. augusts, 2015
Drukāt

“Food Union” ievērojami palielinājis noietu Latvijā, meklē tirgus austrumos

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Piena pārstrādes uzņēmums “Food Union” gadu pēc Krievijas noteiktā embargo piena produktu importam un pērn augustā uzsāktās atlaižu kampaņas piena produktiem līdz 30% apmērā pārdevis produkcijas rekordapjomu Latvijā – par 17 tūkstošiem tonnu jeb 48% vairāk piena produktu, salīdzinot ar gadu iepriekš, informē uzņēmumā.

Vislielākais pieaugums novērojams tradicionālajiem ikdienas piena produktiem – pienam, kefīram, skābajam krējumam, biezpienam, sviestam un svaigajam sieram, kuru pārdošanas rezultāti Latvijā teju dubultojušies, piebilst uzņēmuma sabiedrisko attiecību speciāliste Linda Mežgaile.

“Pārdošanas apjoma rekords gadu pēc tam, kad ieviesām līdz pat 30% atlaides visai mūsu piena produkcijai, apliecina, ka esam spējuši daļēji pārvarēt embargo radīto ietekmi un pielāgoties jaunajai tirgus situācijai. Pateicoties pircēju atsaucībai un lojalitātei mūsu produktiem, esam spējuši realizēt vietējā tirgū būtisku daļu mūsu zemnieku piegādātā piena, kuru vairs nevarējām pārstrādāt produktos Krievijas tirgum. Pircēju aktivitāte mums ir palīdzējusi saglabāt nemainīgu svaigpiena iepirkuma apjomu, vienu no visaugstākajām iepirkuma cenām valstī un regulāri norēķināties ar zemniekiem par pienu. Redzam, ka vietējais tirgus šajā gadā ir izaudzis, un tā ir laba ziņa visai nozarei,” skaidro AS “Rīgas piena kombināts” valdes priekšsēdētājs Normunds Staņēvičs,.

Vienlaikus viņš uzsver, ka vēl nav iespējams runāt par pilnīgu Kreivijas krīzes pārvarējumu, jo ir daudz darba jaunu eksporta tirgu apgūšanā un esošo palielināšanā. “Ceļš uz Ķīnas tirgu nav ātrs un vienkāršs, taču mēs ar pārliecību skatāmies Ķīnas un Vidējo Austrumu virzienā. Pavisam drīz uzsāksim saldējuma tirdzniecību Šanhajā,” papildina Staņēvičs.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+