Mobilā versija
+2.9°C
Niklāvs, Nikola, Nikolajs, Niks
Otrdiena, 6. decembris, 2016
6. marts, 2012
Drukāt

«Ford» atzīmē 20 gadus Latvijā

fordecoboost_13

“Ford” oficiālais pārstāvis “Baltic Motors” nolēmis atzīmēt Zilā Ovāla dzimšanas dienu Latvijā visa gada garumā. “Mūsu nodoms ir svinēt “Ford” divdesmit gadus Latvijā un aicināt svinēt arī citus, it īpaši mūsu klientus,” saka “Inchcape” uzņēmumu grupas Latvijā vadītājs Andris 
Kulbergs, “jubilejas piedāvājuma automašīnām ir laba komplektācija un aprīkojums.

 

Tomēr šis ir tikai pirmais gabaliņš mūsu dzimšanas dienas tortē, kuras baudīšana noslēgsies gada beigās!”

Tikko tirdzniecībā nonācis “Ford Focus” modelis ar līdz šim mazāko dzinēju – 1.0 l “EcoBoost”, kas ir pirmais ar šādu dzinēju aprīkotais “Ford” modeļu saimes automobilis. Pateicoties pieticīgajam darba tilpumam, tas ir viens no efektīvākajiem benzīna dzinējiem pasaulē. Tiešā degvielas iesmidzināšana un turbopūte nodrošina 100 zirgspēku jaudu un vidējo degvielas patēriņu 4,8 litri uz 100 km. Jaunā trīs cilindru “EcoBoost” dzinēja jaudīgākā versija atšķiras ar 125 ZS jaudu, kā arī sešpakāpju manuālo pārnesumkārbas piecpakāpju transmisijas vietā. Abās versijās “Ford Focus” standarta aprīkojumā ietilpst “start/stop” sistēma, kā arī priekšsildītājs, kura uzdevums ir nodrošināt komfortablus apstākļus automašīnas salonā ziemas apstākļos.

 

Pievienot komentāru

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (1)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Uzmanību, šoferīši! Rīt darbu uzsāks vēl 20 stacionārie fotoradari; arī Grobiņā, Līgatnē, Rubenē (2)Pamatojoties uz Ministru kabineta 8.novembra konceptuālo ziņojumu par stacionāro fotoradaru ieviešanas gaitu, otrdien, 6.decembrī uz Latvija autoceļiem sāks darboties otrajā kārtā paredzētie 20 stacionārie fotoradari.
Draugiem Facebook Twitter Google+