Mobilā versija
+0.1°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
15. augusts, 2014
Drukāt

Foto: Katoļticīgie Aglonā svin Vissvētākās Jaunavas Marijas debesīs uzņemšanu

Foto: katolis.lvFoto: katolis.lv

Aglonā šajās dienās ieradušies tūkstošiem katoļticīgo no Latvijas un arī svētceļnieki no citām zemēm, lai piedalītos Vissvētākās Jaunavas Marijas debesīs uzņemšanas svētkos. Piektdien galvenajā misē piedalījās arī mūsu valsts vadītāji un citi politiķi.

Valsts prezidents Andris Bērziņš Aglonas svētkos ir piedalījies katru gadu un arī šogad ieradās, lai apliecinātu cieņu katoļticīgajiem un visiem pārējiem kristiešiem. Aglonā bija arī Saeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa (V) un Ministru prezidente Laimdota Straujuma (V).

No Rēzeknes–Aglonas diecēzes bīskapa Jāņa Buļa ielūgumu apmeklēt Jaunavas Marijas debesīs uzņemšanas svētkus saņēma arī ministri. Aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis (ZZS) kopīga ar tūkstošiem ticīgo lūdza Dieva svētību mūsu tautai. Arī zemkopības ministrs Jānis Dūklavs (ZZS) devās uz Aglonu.

Tradicionāli Aglonas svētkos piedalās arī vēstnieks pie Svētā Krēsla Einars Semanis. Galvenajā svētajā misē piektdien uzrunu teica arī nuncijs Baltijas valstīs arhibīskaps Pedro Lopess Kintana – viņa runu iespējams izlasīt šeit.

 

 

 

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+