×
Mobilā versija
+11.0°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
6. maijs, 2014
Drukāt

Gacho prezentē jauno singlu un izsludina albuma prezentācijas koncertu

Foto - LetaFoto - Leta

GACHO prezentē savu jaunāko singlu “Celies!”. Dziesma “Celies!” ir domāta kā iedrošinājums visiem tiem, kuri dzīvē ir pakrituši, saņemt kopā visus spēkus un turpināt no jauna sasniegt mērķus un atgūt dzīvesprieku.

Šis ir otrais singls no GACHO gaidāmā otrā studijas albuma, kurš tiks izdots jūnijā. Dziesmā arī piedalās jaunais grupas dalībnieks Justs Sirmais. Pie singla muzikālā noformējuma strādājis daudzsološais jaunais producents Valdis “Ashtone” Konstants.

“Šis ir mūsu gaidāmā albuma galvenais singls. Esam ļoti priecīgi paziņot, ka beidzot, jūnija otrajā nedēļā, pēc 4 gadu darba tiks izdots mūsu otrais studijas albums,” stāsta GACHO. “Albums būs ļoti daudzveidīgs gan tematiski, gan muzikāli. Tajā noteikti skaram tēmas, kas mums pašiem ir aktuālas un sirdij tuvas.”

Līdz ar šo grupa izziņo arī sava gaidāmā studijas albuma prezentācijas koncertu, kurš notiks 30. maijā, Liepājā, “Fontaine”.

“Koncerts būs liels pārbaudījums mums visiem – gan grupai, gan publikai. Ja iepriekš koncertos maksimālu enerģiju esam nodrošinājuši parasti stundas garumā, tad šajā Liepājas koncertā līdz ar jaunās programmas papildinājumu būs jāiztur teju divas reizes ilgāk – līdz pēdējam spēku izsīkumam. Koncertā arī noteikti būs daudz jaunu un negaidīti pozitīvu pārsteigumu,” tā par albuma prezentācijas koncertu stāsta GACHO.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+