×
Mobilā versija
Brīdinājums +26°C
Vineta, Oļegs
Piektdiena, 17. augusts, 2018
1. februāris, 2017
Drukāt

Leģendārās Greisas Kellijas bērnības māja kļūs par viņas muzeju

Foto: Wikimedia CommonsFoto: Wikimedia Commons

Monako princese Greisa un princis Renjē III.

Māju Filadelfijā, kurā leģendārā aktrise Greisa Kellija pavadīja bērnību un saņēma Monako prinča Renjē bildinājumu, viņas dēls princis Alberts nolēmis pārvērst mātei veltītā muzejā, raksta Artnet.com.

Neoficiāla informācija liecina, ka princis nopircis māju, samaksājot 754 000 dolāru pēc tam, kad nomira tās iepriekšējais īpašnieks. Lai muzeju 2018. gadā varētu atklāt, mājai nepieciešama apjomīga renovācija.

Princis Alberts, kurš arī šajā mājā bērnībā viesojies, atzinis, ka, tajā ieejot, izjutis nostalģiju: “Neesmu redzējis šo māju daudzas, daudzas vasaras, un jāatzīst, tās daļa ir relatīvi labā stāvoklī, kaut gan savādi redzēt telpas bez mēbelēm.” Viņš arī pastāstīja, ka nav paredzēts izveidot klasisku muzeju, drīzāk memoriālo ēku, kurā tiks rīkoti dažādi sabiedrībai pieejami pasākumi. Tāpat te tikšot izvietots Princeses Greisas fonds un Monako princeses Greisas Īru bibliotēka, kas sadarbosies ar Villanovas universitāti.

Māja ir īpaši ievērojama tādēļ, ka Greisa Kellija tajā ne tikai pavadījusi bērnību, bet 1956. gadā tieši šeit viņu bildināja princis Renjē, neatgriezeniski izmainot aktrises dzīvi.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+