Horoskopi un mistika
Horoskopi

Gribēsies doties pašiem savu ceļu… Horoskopi no 17. līdz 23. jūnijam0

Foto: Unsplash

Auns

Mērķi ir lieli un arī enerģijas pietiek, taču visu laiku traucē dažādi šķēršļi, kas visi kopā padara ceļu gandrīz vai nepārvaramu. Palīdzēs spēja nojaust nākotni un lielāko daļu kavēkļu apiet.

Vērsis

Viņš darītu labi, ja mazāk sapņotu. Atrast draugus un domubiedrus palīdzēs māka runāt to, ko sarunu biedrs grib dzirdēt. Ar glaimiem pārspīlēt tomēr nevajadzētu…

Dvīņi

Viņiem šķiet, ka jūra līdz ceļiem un gandrīz nekas nav neiespējams. Dodot solījumus, vajadzētu būt mazliet apdomīgākiem, citādi var gadīties, ka viss šīsnedēļas guvums – lielībnieka slava.

Vēzis

Sasniegumi būtu lielāki, ja viņš mazāk runātu, bet vairāk darītu. Bet pareiza runāšana toties var palīdzēt gūt draugus un labvēļus, kā arī uzlabot attiecības ar saviem mīļajiem.

Lauva

Viņa grib visu uzreiz. Lai to sasniegtu, gatava nežēlot ne tikai sevi, bet arī citus… Vajadzētu gan piebremzēt, citādi ķildas un ķīviņi neizbēgami. Nesaprašanos ģimenē vajadzētu gan risināt nekavējoties.

Jaunava

Viņai šķiet, ka visapkārt nelabvēļi, un viņa attiecīgi arī izturas pat pret draugiem un kolēģiem. Labāk gan būtu, ja viņa tā nedarītu – tā iespējams patiešām iegūt ne tikai nelabvēļus, bet pat ienaidniekus.

Svari

Vēlme dzīvot mierā un harmonijā ar visiem. Tomēr pārspīlēt nevajadzētu, jo, kā teicis Imants Ziedonis, pārāk daudz patiesību un tā var pazust savējā. Bet varbūt starp tām daudzajām vienkārši vajag atrast īsto?

Skorpions

Par katru cenu gribas panākt savu, un viņš nežēlo ne sevi, ne citus. Līdz zināmai robežai tas būtu labi un pareizi, taču, ja tā tiks pārkāpta, tas draud gan ar nevajadzīgiem konfliktiem, gan sabojātu veselību.

Strēlnieks

Plāni, vēlmes un arī solījumi var pārsniegt iespējas. Jāvairās no pārlieka optimisma, tāpat arī vajadzētu nošķirt problēmas, kas jārisina pašam, no tām, ko labāk atstāt citu ziņā.

Mežāzis

Viņš grib iet savu ceļu, un, šķiet, nekas nespēs viņu no tā novirzīt. Iespējams, tāda ietiepība var vienu otru gan tuvākā, gan tālākā apkārtnē kaitināt, bet viņš tiks ar to galā un arī galarezultāts, domājams, būs visai pieņemams.

Ūdensvīrs

Viņš šonedēļ grib sasniegt daudz. Citiem gan viņa idejas šķiet tādas, nu, nedaudz jocīgas, bet galvenais taču ir tas, ka viņš pats zina, ko grib… Gan jau viss būs labi, un uzvarētājus taču netiesā.

Zivis

Viņas grib daudz, bet pietrūkst spējas enerģiski rīkoties. Viņas darītu gudri, ja neizvirzītu sev pārlieku lielus mērķus, toties darītu visu, lai tos sasniegtu.

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Diena dāvās burvīgas iespējas parādīt savas spējas! Horoskopi 18.jūlijam
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
5 horoskopa zīmes, kas netic astroloģijai: tās pareģojumi nepiepildās
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Neizaicini veiksmi! Horoskopi 17.jūlijam
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA/LA.LV
Pasaulē
Publicēts video, kā sagrāba britu tankkuģi
10 minūtes
LA
LA.LV
Ekonomika
Atkritumu tarifi “kāpj debesīs”: sitiens “pa maku” būs nenovēršams
2 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Fukusimas AES tuvumā pirmo reizi 8 gadu laikā atpūtniekiem atvērta pludmale
24 minūtes
LE
LETA-INTERFAX
Pasaulē
Maskavas centrā 21,5 tūkstoši cilvēku pieprasa brīvas un godīgas vēlēšanas
1 stunda
LE
LETA
Dabā
Rojas dabas takā izveidoti septiņi virtuālie skatu torņi
1 stunda