Horoskopi un mistika
Horoskopi

Grūtā brīdī atbalstu sniegs drauga plecs! Horoskops 11. augustam0

Dienas noskaņa

Daudziem šodien izdosies parādīt sabiedrībai savus sasniegumus, iegūt slavu un atzinību. Ja kolektīvā rodas konflikta situācijas, nepaej malā. Tava iejaukšanās var glābt situāciju. Turklāt tava autoritāte tikai pieaugs. Neuztver jaunu, lai arī ļoti patīkamu iepazīšanos, kā lielu un patiesu mīlestību.

Auns

Lietišķā dzīve vairākumam šīs zīmes pārstāvju solās būt visnotaļ piesātināta, daudzi iegūs iespēju pacelties pa sociālajām kāpnēm, citi, iespējams, mainīs darbu pret interesantāku un perspektīvāku. Šodien nevajag zaudēt sakarus ar iepriekšējiem lietišķajiem partneriem, veciem draugiem, bijušajiem kaimiņiem. Iespējams, ka drīzā nākotnē tev vajadzēs vērsties pie viņiem pēc palīdzības.

Vērsis

Šajā zodiaka zīmē dzimušie vīrieši var iegūt iespēju no jauna paskatīties uz apkārtējiem un mainīt izveidojušos priekšstatu par daudziem cilvēkiem. Šodien tuvinieki un kolēģi pārsteigs ar drosmīgu rīcību. Ja kolektīvā rodas konflikta situācijas, nepaej malā. Tava iejaukšanās var glābt situāciju. Turklāt tava autoritāte tikai pieaugs.

Dvīņi

Zvaigznes gatavo Dvīņiem patīkamus pārsteigumus: iespējams interesants priekšlikums no pielūdzēja. Tavā dzīvē var parādīties cilvēks, kura dēļ tu būsi gatavs kardinālām pārmaiņām. Tikai neieslīgsti eiforijā un prieka dēļ nezaudē modrību. Aizraušanās ar azartspēlēm var novest pie prāvas naudas summas zaudēšanas.

Vēzis

Šī diena ir labvēlīga kolektīvai darbībai. Vēži var sajust drauga plecu pašā smagākajā momentā. Panākumi gaida tevi, ja darbosies kolektīvā, neizvirzot sevi pirmajā plānā.

Lauva

Daudziem Lauvām šodien izdosies parādīt sabiedrībai savus sasniegumus, iegūt slavu un atzinību. Nesēdi rokas klēpī salicis, negaidi iniciatīvu no ārpuses. Pats panāc vienošanos un līgumu parakstīšanu. Pirmais veido kontaktu, esi neatlaidīgs.

Jaunava

Domājams, ka zvaigznes sniegs tev iespēju novērtēt savas ikdienas dzīves labvēlīgos brīžus, mājas omulību, rūpes par tuviniekiem. Nepadodies savai vēlmei izveidot ļoti dīvainas pazīšanās. Nekas labs no tā neiznāks.

Svari

Nav izslēgts, ka Svaru jaunā aizraušanās pavērs jaunas perspektīvas. Tomēr dziļas jūtas diez vai izveidosies, bet sakaru ar patiešām sev dārgu cilvēku tu sagrausi. Šodien iespējama naudas paspēlēšana vai tās zaudējums. Nevajag uztvert jaunu, lai arī ļoti patīkamu iepazīšanos, kā lielu un patiesu mīlestību. Svariem nevajag spēlēt azartspēles.

Skorpions

Nav izslēgts, ka šodien piepildīsies daudzas tavas vēlēšanās, bet plāni, kurus tu lolo jau sen, noteikti īstenosies. Paplašini savu saskarsmes loku – tad mainīsies tava pasaules uztvere, kas izraisīs garīgu un intelektuālu izaugsmi.

Strēlnieks

Tu vari gūt panākumus jebkurā profesijā, tev ir lielas alkas pēc zināšanām. Maksimāli koncentrējies darbam. Šodien uzmanīgi veic darījumus, pārbaudi visu dokumentāciju, vairākas reizes apspried līgumu nosacījumus.

Mežāzis

Duāla, pretrunīga diena. Mežāži var kļūt gan par uzvarētājiem, gan upuriem. Apņēmīgi dodies uz izvirzītajiem mērķiem, pārvarot šķēršļus, daudz strādā, uzkrāj dzīves spēku.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Planētu ietekmē Ūdensvīri tieksies pēc vienatnes, individuāla darba, mājas darbiem. Daudzi būs neapmierināti ar sevi, savu dzīves līmeni, apkārtni. Noderīgi būs kontakti ar cilvēkiem no tālām zemēm, ārvalstu kultūras apgūšana.

Zivis

Zivis, kas pēdējā laikā saskarsmē ar tuviniekiem un paziņām bija dominējošā pozīcijā, var saskarties ar darba biedru neapmierinātību. Pacenties izvairīties no konflikta risināšanas agresīvā veidā. Šodien nav vēlams aizdot naudu. Izvairies no pārmaiņām ierastajā dzīvesveidā.

LA.lv