×
Mobilā versija
Brīdinājums +27.7°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
14. janvāris, 2018
Drukāt

Horoskopi 15.janvārim. Divreiz divi ne vienmēr ir četri!

Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Auns
Auniem šodien būs jānodarbojas ar darba vietas organizāciju. Ievies tur kārtību. Iespējams nāksies mazliet patērēties un iegādāties kaut ko jaunu. Veiksmīga diena, lai apmeklētu medicīnas iestādi. Tev nepieciešams pārbaudīt savu veselību. Neaizmirsti apmeklēt stomatologu.

Vērsis
Vēršiem šodien kā nekad būs vajadzīga loģiskā domāšana. Sarīko savām jūtām ilgstošu “atvaļinājumu”, citādi no zaudējumiem neizvairīties. Mīlestības jomā tevi gaida tikai pozitīvas emocijas.

Dvīņi
Dvīņus šodien pārņems garlaicība un slinkums. Šajā dienā nāksies saskarties ar vecu parādu problēmu. Nav izslēgts, ka tava kredīta tekošā rēķina apmaksā var rasties nepatīkami pārpratumi.

Vēzis
Ne vienmēr vēlmes sakrīt ar mūsu iespējām. Dažkārt tādēļ rodas daudzi pārpratumi ar apkārtējiem. Tieši šodien tu par to varēsi pārliecināties.

Lauva
Iemācies atslābināties un gūt gandarījumu no mazajiem dzīves priekiem. Tieši tas ļaus tev saglabāt gara mundrumu un nezaudēt svarīgas personiskās attiecības.

Jaunava
Šodien tev vajag pārvērtēt attiecības ar apkārtējiem cilvēkiem, kā arī saņemto informāciju. Vientuļās sievietes Jaunavas šodien var satikt savu dzīves draugu. Tieši šodien var notikt kas tāds, kas nopietni ietekmēs tavu privāto dzīvi. Vīriešiem Jaunavām var rasties iespēja parādīt savas spējas un talantus, kas palīdzēs īstenot visu iecerēto. Šīs dienas sapņiem var būt pravietisks raksturs. Ja tu sapnī redzēsi kāzas, tad tevi, iespējams, gaida satricinājumi un stress.

Turpinājumu lasi nākamajā lapā!

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+