Horoskopi un mistika
Horoskopi

Ārā vēss, bet sirdis kā uz pannas! Romantiskie horoskopi 12.06.2017. – 18.06.2017. 16

Foto – Edijs Pālens/LETA

Auns

Visai labi izprot notiekošo, sekmīgi cenšas to izmantot savās interesēs un arī pretējais dzimums pievērš viņam uzmanību. Tomēr būtu labi, ja viņš šobrīd rūpētos ne tikai par savām, bet arī citu vajadzībām – nākotnē tas varētu atmaksāties.

Vērsis

Bauda apkārtējo, sevišķi pretējā dzimuma personu, cieņu un mīlestību. Piemērots laiks visu veidu neformālām sarunām un vienošanos slēgšanai, bet vientuļajiem Vēršiem īstais brīdis palūkoties pēc savas otrās pusītes. Laiks arī uzlabot attiecības ģimenē.

Dvīņi

Daudz jaunu ideju un nodomu, taču to īstenošanai var traucēt paša izklaidība, neuzņēmība un arī apkārtējo neizpratne. Dvīņi darītu pareizi, ja šobrīd vairāk pievērstos kārtējiem darbiem, pataupot jaunās idejas nākotnei.

Vēzis

Nedēļa vairāk piemērota dažādām ārpusdarba aktivitātēm un būtu pareizi, ja darbā tikai pacenstos apdarīt kārtējos un neatliekamos darbus. Ieguvēji būs tie Vēži, kuri šonedēļ pacentīsies uzkrāt spēkus un enerģiju turpmākajiem pūliņiem.

Lauva

Daudz jaunu ideju, taču labāk šobrīd būt pēc iespējas konservatīvākam un pacensties peldēt pa straumei – domājams, tā iznesīs krastā tieši tur, kur tas ir vislabāk. Šobrīd radušos pasaules pārveidošanas plānus labāk pietaupīt turpmākajam.

Jaunava

Laiks jaunām idejām un diskusijām, arī domubiedru vairošanai. No aktīvas darbības gan labāk atturēties – vēl visi apstākļi nav tam nobrieduši. Var traucēt pārlieka izklaidība un nespēja iedziļināties detaļās.

Svari

Šonedēļ noskaņojums visai konservatīvs un tas piesaista gan draugus, gan panākumus, gan reputāciju, kā pastāvošās kārtības balstam. Tas gan nenozīmē stagnāciju un atpakaļrāpulību – tieši pateicoties viņu izdomai un prātam, vecais un jau zināmais iegūs otro elpu.

Skorpions

Arī šī zīme ir pieķērusies pastāvošajai kārtībai un vairās no pārmaiņām. Piedevām daudzi tās pārstāvji ir iemanījušies izmantot pastāvošo kārtību tieši sava labuma gūšanai. Alkatība gan vēlāk var atkosties.

Strēlnieks

Šobrīd daudzās, ja ne visās lietās būs nepieciešama pacietība. Planētas dāvā spēju saskatīt iespējas, taču to realizācijai tieši šobrīd apstākļi nav pārāk labvēlīgi. Cītīgi strādājot, vismaz daļu šķēršļu tomēr pārvarēt izdosies.

Mežāzis

Arī viņam vislabāk strādāt, turpinot iesākto. Grūtākās un sarežģītākās situācijās palīdzēs koncentrēšanās un precīza sekošana agrāk izvirzītajam plānam, pieturēšanās pie pastāvošajām paražām un normām.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Daudz jaunu nodomu un plānu, taču var traucēt nedisciplinētība un nespēja plānot savu laiku. Ja ar to izdosies tikt galā un arī netiks noslinkots, nedēļas beigās ar paveikto varēs būt apmierināts. Draugu padomos labāk ieklausīties.

Zivis

Pārlieku domā tikai par savu labumu un traucē arī viņu sapņainība un vēlme uzdot vēlamo par esošo. Darītu prātīgi, ja tik ļoti nepieķertos pie jau esošā, ieskatītos apkārtējā realitātē un ļautu notikt pārmaiņām tur, kur tās jau nobriedušas. Jāvairās no lišķiem.

LA.lv