Horoskopi un mistika
Horoskopi

Jābauda dzīve un pavasaris! Horoskopi 23. – 29.aprīlim1

Foto – Pexels.com

Auns

Daudz jaunu iespēju un izdevību. Viņš darītu gudri, ja izvēlētos visperspektīvāko un pacenstos to arī tūlīt izmantot. Patiesībā tas nemaz nebūs grūti – enerģijas un uzņēmības šonedēļ stipri vairāk kā parasti. Jāizvairās no egoisma un alkatības.

Vērsis

Arī viņš ir atvērts visam jaunajam, un idejas tā vien spieto viņam apkārt. Diemžēl šobrīd tās īstenot izdosies vien tad, ja tas būs atkarīgs tikai no viņa pūliņiem – apkārtējie tās ne visai izpratīs… Bet ir jau arī nākamās nedēļas.

Dvīņi

Mierīgs laiks, kurā nekas, izņemot kārtējo darbu un pienākumu pildīšanu, nenotiek. To, protams, novārtā atstāt nevajadzētu, taču atlikušo laiku vislabāk izmantot, lai baudītu dzīvi un pavasari. Tas gan nenozīmē, ka jārīko orģijas…

Vēzis

Ir pavasaris, un Vēzītim strādāt nemaz negribas. Ja kārtējie darbi apdarīti, šai noskaņai varbūt vajag ļauties – šobrīd priekšplānā izvirzās viss, kas saistīts ar māju un tuviniekiem. Tas gan nenozīmē tikai rūpes, drīzāk patīkamu kopā būšanu un atpūtu.

Lauva

Planētas labvēlīgas, lai prezentētu padarīto, parādītu savus darbus un sasniegumus. Tas ir tieši tas, kas viņai vajadzīgs, un viņa nekavējas to izmantot. Sākt ko jaunu šobrīd gan būs pagrūtāk – visam jaunajam un oriģinālam šobrīd atbalsta pietrūks.

Jaunava

Profesionālajā darbībā vajadzētu cītīgi turpināt iesākto, jaunos darbus atliekot uz vēlāku laiku. Brīvajos brīžos zvaigžņu izvietojums piemērots, lai atrastos sabiedrībā, priecātos par dzīvi un pavasari.

Svari

Arī viņiem tikai pavasaris galvā… Ja kārtējie darbi apdarīti, nedaudz atpūsties pēc visas garās ziemas darbiem būs pašā laikā, un šo iespēju nevajadzētu palaist garām. Viņi darītu pareizi, ja izvēlētos kādu mierīgāku atpūtas veidu un vislabāk kopā ar sev tuviem cilvēkiem.

Skorpions

Priekšplānā izvirzīsies mājas un ģimenes lietas – planētas labvēlīgas tam, lai iepriecinātu visus, kas tuvi un mīļi. Laiks piemērots arī tam, lai atcerētos arī kādu tālāku radagabalu vai pat atjaunotu kādu senu draudzību.

Strēlnieks

Pilns spara un enerģijas un visai pašpārliecināts. Šādā noskaņojumā paveikt var daudz un arī palīgu netrūks, tomēr skeptiķu domās kaut nedaudz ieklausīties derētu. Nav izslēgts, ka tas pasargās no kādas kļūmes.

Mežāzis

Piemērots laiks cītīgi turpināt iesākto, un, ja vien netiks noslinkots, sekmes neizpaliks. Var gadīties, ka dažās lietās būs nepieciešama pacietība. Sākt ko jaunu var traucēt pārlieka turēšanās pie vecā un savu laiku jau nodzīvojušā.

Ūdensvīrs

Cītīgi turpina iesākto, un viņam arī veicas. Viņam pašam gan liekas, ka veiksmes tomēr par maz, un tas viņu dzen izmisumā. Ja rokas galīgi nolaidīsies, palīdzēs atskats uz padarīto. Planētas sekmēs uzlabot attiecības ar mīļoto.

Zivis

Pilnas spēka un enerģijas. Pie visa viņas ķeras pilnas optimisma, un panākumi neizpaliek. Var gadīties arī kāda jauna izdevība, un to nu gan nevajadzētu palaist garām. Planētas visai labvēlīgas arī dažādu svinīgu pasākumu apmeklēšanai.

 

LA.lv