Horoskopi un mistika
Horoskopi

Paveic tikai nepieciešamo un neatliekamo! Horoskopi 22.– 28.oktobrim0

Foto: Loic Venance/AFP/LETA

Auns

Steidzas rīkoties, kaut arī vēl gluži labi nezina, ko viņš īsti grib, un jau pēc dienas var savus nodomus mainīt. Arī apkārtējo padomus viņš uzklausa tā ne visai. Piedevām planētas veicina arī zināmu nervozitāti.

Vērsis

Uzstādījis sev lielus, tomēr sasniedzamus mērķus, atliek pēc tiem tikai tiekties. To gan vajadzētu darīt apdomīgi un nemēģināt izsist mūri ar pieri – labāk pagaidīt un paraudzīties, vai kaut kur tajā nav atstātas arī durvis. Un nevajadzētu izšķiest sevi sīkumos.

Dvīņi

Piemērots laiks redzesloka paplašināšanai un atziņu gūšanai. Ieguvēji būs tie šai zīmei piederīgie, kuri pacentīsies šo laiku izmantot izglītībai un pašizglītībai. Praktiskā darbā labāk paveikt tikai nepieciešamo un neatliekamo.

Vēzis

Nemierīgs laiks. Darba lietās jāizvairās no nepastāvības un nevajadzīgas mētāšanās no vienas darbības pie otras – labāk pabeigt vienu lietu un tad tikai ķerties pie citas. Mājās planētu stāvoklis labvēlīgs viesu uzņemšanai un diskusijām.

Lauva

Viņai ir skaidri gan mērķi, gan tas, kā tos sasniegt. Vienīgā nelaime – apkārtējā sabiedrība viņas rīcību ne visai izprot. Viņa darītu gudri, ja rīkotos apdomīgāk un vismaz dažreiz ņemtu vērā ne tikai savas, bet arī citu domas.

Jaunava

Piemērots brīdis iedziļināties lietu būtībā un iegūtās zināšanas tūlīt arī izmantot praksē. Zvaigznes labvēlīgas sarežģītu problēmu risināšanai, sadarbības veicināšanai, cieņas un autoritātes stiprināšanai. Jāvairās no strīdiem ar mīļoto.

Svari

Planētas labvēlīgas saskaņas veicināšanai gan ar darbabiedriem, gan ar tiem, kas sirdij tuvi un dārgi, un šonedēļ paveiktais veicinās apkārtējo cieņu un atzinību. Diemžēl paši Svari ir pārāk jūtīgi pret vismazāko kritiku, un tas jauko ainu var izjaukt.

Skorpions

Arī viņam viss veicas, un šonedēļ var tikt paveikts daudz, gūta vispārēja cieņa un atzinība. Piemērots laiks arī visu veidu mācībām un redzesloka paplašināšanai. Diemžēl arī viņš pārlieku pārdzīvo katru sīkāko neveiksmi…

Strēlnieks

Jupiters veicina redzesloka plašumu, spēju mācīties un iegūtās zināšanas tūlīt arī nodot tālāk un izmantot reālai darbībai. Nav izslēgts, ka izdosies spēlēt svarīgu vai pat vadošu lomu kādā lielā un nozīmīgā pasākumā.

Mežāzis

Šonedēļ izdosies dziļi ieskatīties parādību patiesajā būtībā un saprast, kas būtu jādara, lai viss ritētu pareizajā virzienā. Laiks piemērots, lai sāktu rīkoties un piepildītu nodomāto. Galvenais – ne­steigties un neaizrauties ar jauninājumiem.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Pareizi rīkosies tie, kuri nesteigsies, nenervozēs, bet plānveidīgi īstenos nodomāto. Darba lietās labāk paļauties tikai uz sevi. Planētas vedina uz agresivitāti attiecībās ar tuviniekiem, no kā vajadzētu izbēgt.

Zivis

Izveidot pareizo rīcības plānu palīdzēs gan intuīcija, gan arī spēja objektīvi izvērtēt apstākļus. Spēja iejusties citu domās un rīcībā ļaus rīkoties harmonijā ar apkārtējiem un gūt cieņu un atzinību. Mīlas lietās labāk pārāk nevilcināties.

LA.lv