Horoskopi un mistika
Horoskopi

Jāspēj atkāpties no ierastā! Astroloģiskā prognoze 12. – 18. novembrim 0

Foto: Pexels

Auns

Pirmdien pietiks izturības darbietilpīgiem projektiem. Otrdien jāspēj nedaudz atkāpties no ierastā. Trešdiena – laba diena jauninājumu izgudrošanai. Ceturtdien rēķinies ar apkārtējo cilvēku ekscentrisko uzvedību.

Vērsis

Pirmdien viss ritēs pēc plāna. Trešdien, ceturtdien iespējas satikties ar interesantiem cilvēkiem. Piektdien, sestdien būs vēlme atpūsties un baudīt dzīvi, mākslu vai kaut ko garšīgu. Svētdienas pirmā puse piemērota romantiskiem randiņiem.

Dvīņi

Pirmdien vari sākt kādu ilgtermiņa darbu. Nedēļas vidū gaidi inovatīvas idejas, līdz pat nedēļas beigām pastiprināsies sapņainība un izklaidība, tāpēc pieslēdz intuīciju, radi vīziju tam, ko vēlies sasniegt.

Vēzis

Pirmdien visi attiecību jautājumi risināmi ar cieņu un pacietību. Otrdienu izmanto praktiskiem mērķiem. Trešdien, ceturtdien iespējams rast jaunus risinājumus vecām problēmām. Nedēļas izskaņa piemērota kontaktiem ar ārzemniekiem.

Lauva

Pirmdien, otrdien sargi veselību. Trešdiena, ceturtdiena var atnest negaidītas tikšanās. Piektdien, sestdien sirdi iepriecinās mīļotās grāmatas pāršķirstīšana vai savu piedzīvojumu dokumentēšana dienasgrāmatā.

Jaunava

Pirmdiena, otrdiena labvēlīgas konsultācijām ar ārstiem, muguras masāžai. Nedēļas vidū radīsies interese dažādot savu intīmo dzīvi, labvēlīgas iespējas tam būs nedēļas nogalē. Piektdien, sestdien nav ieteicams doties pārbraucienos.

Svari

Pirmdien, otrdien sakārto jautājumus, kas saistīti ar nekustamo īpašumu. Labvēlīgas dienas remonta vai pārbūves sākšanai. Piektdien atvēli laiku tam, kas tev patīk. Nedēļas nogalē uzmanīgi ar alkohola un medikamentu lietošanu.

Skorpions

Pirmdiena labvēlīga dokumentu sagatavošanai. Nedēļas vidū pastiprināsies vajadzība pēc neatkarības un svaigiem iespaidiem. Trešdiena, ceturtdiena labvēlīgas darbam ar tehniku. Nedēļas nogalē pārskatīsi peļņas iespējas.

Strēlnieks

Pirmdiena, otrdiena prasīs racionālu pieeju. Trešdien, ceturtdien gaidāms jauns enerģijas pieplūdums un iedvesma rīkoties. Nedēļas nogali atstāj izklaidēm vai pirts apmeklējumam.

Mežāzis

Otrdien pārāk liela atbildības nasta radīs neapmierinātību. Neskumsti un nesodi sevi, ja kaut kas nenotiek tieši tā, kā plānots. Trešdien, ceturtdien radīsies vēlēšanās mainīt ierasto lietu gaitu. Ja apstākļus nevari mainīt, vari mainīt attieksmi. Piektdien nonāksi pie svarīgiem secinājumiem.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Būs jauni sapņi, jaunas cerības un ticība, ka visu iespējams sasniegt. Pirmdien, otrdien – būsi noslēgtāks, vairāk iegrimis plānošanā. Trešdiena, ceturtdiena – laiks, kad izbāzt galvu virs ūdens un nedaudz pielaikot sapni dzīvei.

Zivis

Šonedēļ iespējams gūt atzinību un būt novērtētam. Pirmdien, otrdien pievērsies saimnieciskām darbībām. Radošajām Zivīm produktīva būs nedēļas otrā puse. Svētdiena piemērota romantikai, lai apmeklētu izstādes, koncertus, kino.

LA.lv
LA
LA.lv
Horoskopi un mistika
Nekāp uz grābekļiem! Horoskops 17.novembrim
3 dienas
LK
Linda Krāģe
Horoskopi un mistika
Nesasteidz situāciju! Astroloģiskā prognoze 19. – 25. novembrim
3 dienas
LA
LA.lv
Horoskopi un mistika
Nezaudē ticību labajam! Horoskops 16.novembrim
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

RO
Regīna Olševska
Latvijā
Dāvana Latvijai – 1000 kilometri. Māris Baltais sāka skriet, aizejot pensijā 1
7 stundas
"V
"Mājas Viesis"
Latvijā
Imants Lancmanis: Guvis piepildījumu karjerā un ģimenē, cilvēks var sākt domāt par valsti 2
9 stundas
IP
Ilze Pētersone
Latvijā
Latvijas vēsture pirms valsts dibināšanas 18 jautājumi un atbildes
1 diena
LE
LETA
Latvijā
Politiķi faktiski vienojušies par Saeimas komisiju vadību
4 stundas
AT
Andris Tiļļa
Latvijā
Ģimenē klusēšana nav zelts! Atziņas no pāriem, kas gredzenus mijuši 18. novembrī
8 stundas