Horoskopi un mistika
Horoskopi

Jāspēj atkāpties no ierastā! Astroloģiskā prognoze 12. – 18. novembrim0

Foto: Pexels

Auns

Pirmdien pietiks izturības darbietilpīgiem projektiem. Otrdien jāspēj nedaudz atkāpties no ierastā. Trešdiena – laba diena jauninājumu izgudrošanai. Ceturtdien rēķinies ar apkārtējo cilvēku ekscentrisko uzvedību.

Vērsis

Pirmdien viss ritēs pēc plāna. Trešdien, ceturtdien iespējas satikties ar interesantiem cilvēkiem. Piektdien, sestdien būs vēlme atpūsties un baudīt dzīvi, mākslu vai kaut ko garšīgu. Svētdienas pirmā puse piemērota romantiskiem randiņiem.

Dvīņi

Pirmdien vari sākt kādu ilgtermiņa darbu. Nedēļas vidū gaidi inovatīvas idejas, līdz pat nedēļas beigām pastiprināsies sapņainība un izklaidība, tāpēc pieslēdz intuīciju, radi vīziju tam, ko vēlies sasniegt.

Vēzis

Pirmdien visi attiecību jautājumi risināmi ar cieņu un pacietību. Otrdienu izmanto praktiskiem mērķiem. Trešdien, ceturtdien iespējams rast jaunus risinājumus vecām problēmām. Nedēļas izskaņa piemērota kontaktiem ar ārzemniekiem.

Lauva

Pirmdien, otrdien sargi veselību. Trešdiena, ceturtdiena var atnest negaidītas tikšanās. Piektdien, sestdien sirdi iepriecinās mīļotās grāmatas pāršķirstīšana vai savu piedzīvojumu dokumentēšana dienasgrāmatā.

Jaunava

Pirmdiena, otrdiena labvēlīgas konsultācijām ar ārstiem, muguras masāžai. Nedēļas vidū radīsies interese dažādot savu intīmo dzīvi, labvēlīgas iespējas tam būs nedēļas nogalē. Piektdien, sestdien nav ieteicams doties pārbraucienos.

Svari

Pirmdien, otrdien sakārto jautājumus, kas saistīti ar nekustamo īpašumu. Labvēlīgas dienas remonta vai pārbūves sākšanai. Piektdien atvēli laiku tam, kas tev patīk. Nedēļas nogalē uzmanīgi ar alkohola un medikamentu lietošanu.

Skorpions

Pirmdiena labvēlīga dokumentu sagatavošanai. Nedēļas vidū pastiprināsies vajadzība pēc neatkarības un svaigiem iespaidiem. Trešdiena, ceturtdiena labvēlīgas darbam ar tehniku. Nedēļas nogalē pārskatīsi peļņas iespējas.

Strēlnieks

Pirmdiena, otrdiena prasīs racionālu pieeju. Trešdien, ceturtdien gaidāms jauns enerģijas pieplūdums un iedvesma rīkoties. Nedēļas nogali atstāj izklaidēm vai pirts apmeklējumam.

Mežāzis

Otrdien pārāk liela atbildības nasta radīs neapmierinātību. Neskumsti un nesodi sevi, ja kaut kas nenotiek tieši tā, kā plānots. Trešdien, ceturtdien radīsies vēlēšanās mainīt ierasto lietu gaitu. Ja apstākļus nevari mainīt, vari mainīt attieksmi. Piektdien nonāksi pie svarīgiem secinājumiem.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Būs jauni sapņi, jaunas cerības un ticība, ka visu iespējams sasniegt. Pirmdien, otrdien – būsi noslēgtāks, vairāk iegrimis plānošanā. Trešdiena, ceturtdiena – laiks, kad izbāzt galvu virs ūdens un nedaudz pielaikot sapni dzīvei.

Zivis

Šonedēļ iespējams gūt atzinību un būt novērtētam. Pirmdien, otrdien pievērsies saimnieciskām darbībām. Radošajām Zivīm produktīva būs nedēļas otrā puse. Svētdiena piemērota romantikai, lai apmeklētu izstādes, koncertus, kino.

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Pabeidz iesākto un plāno nākotni! Horoskopi 15.septembrim
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Daži dzīvi baudīs pilniem malkiem, kas novedīs pie konfliktiem! Horoskopi no 16. līdz 22. septembrim
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Velti laiku savai veselībai un mājiniekiem! Horoskopi 14.septembrim
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LL
Lato Lapsa
Latvijā
Neizdodas finanšu ministra Reira “gājiens ar Ploku” 1
55 minūtes
LL
LETA, LA.lv
Dabā
Trešdien starp mākoņiem uzspīdēs saule
1 stunda
EL
Egils Līcītis
Latvijā
Egils Līcītis: Tāds humors tautai nepatīk 1
1 stunda
LA
LA.LV
Ekonomika
Piņķos gāzīs miljonus? Reģistrēta komercķīla teju 50 miljonu eiro vērtībā
1 stunda
MG
Mārīte Gailīte
Laukos
Ābolu un bumbieru ražas prognoze Eiropā un Latvijā
19 minūtes