Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 28.janvārim. Izmanto izdevības, dzīvo šeit un tagad!0

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Zvaigznes vēsta, ka šis būs daudzsološs gads – ir tik daudz veidu, kā tu vari uzlabot savu eksistenci – tāpēc apsoli pats sev, ka izmantosi šīs izdevības. Aizmirsti pagātni un neveido pārāk daudz plānu nākotnei – dzīvo šeit un tagad.

Auns

Kāpēc tev ir sajūta, ka kāds tevi vēro? Varbūt tāpēc, ka tevi moka vainas apziņa? Saskaņā ar planētām, tu kaut ko, iespējams, esi izdarījis ne tā un domā, ka citi to saprot, tikai paskatoties uz tevi. Bet tā nav, tāpēc beidz uztraukties.

Vērsis

Šodien centies necelt lielu brēku par mazsvarīgām problēmām. Atgādini pats sev, ka kopumā tas patiešām nav svarīgi. Dzīve ir spēle, kuru nevajag uztvert pārāk nopietni. Atkārto to pietiekami bieži, kamēr pats sāc tam ticēt.

Dvīņi

Tu šodien, iespējams vēlēsies nogriezt stūrus, lai pats iegūtu priekšrocību. Nevajag. Pat ja tev tas izdosies, tu nejutīsies labi. Un, ja tev tas neizdosies, tavi sāncenši pavērsīs to pret tevi.

Vēzis

Vai tu jūties veiksmīgs? Varbūt, bet planētas brīdina, ka realitātē tavas sajūtas nav tas labākais gids, tāpēc labāk esi piesardzīgs. Īsumā – ja tu riskēsi, tad, visticamāk, zaudēsi.

Lauva

Daži cilvēki izbauda situāciju, kad sacelta drāma no kaut kāda veida krīzes, bet tev nav tajā jāiesaistās. Lai arī kas notiktu – labs, slikts vai neitrāls, necel paniku. Saglabā mieru un kontroli pār savām emocijām. Kādam taču jāsaglabā galva uz pleciem!

Jaunava

Pacelt roku un atzīties, ka esi kļūdījies, nekad nav viegli, bet tev tas šodien ir jāizdara. Neviens negaida, ka tu būsi ideāls, tad kāpēc tu to sagaidi pats no sevis? Par spīti tam, ko daži cilvēki apgalvo, tu arī esi tikai cilvēks!

Svari

Vienīgais iemesls, kāpēc kāds padara tavu dzīvi grūtāku – tu radīji iespaidu, ka pret tevi tā var izturēties. Nav svarīgi, kādu iespaidu tu esi radījis iepriekš, tev tas ir jāmaina jau šodien. Esi skarbs un nežēlo nevienu, kurš to ir pelnījis.

Skorpions

Tev ir tendence kļūt emocionālam par mazām un nenozīmīgām lietām un, līdz ar šodienas kosmisko aktivitāti, šī tendence kļūs vēl izteiktāka. Turpmākās diennakts laikā centies nereaģēt pārāk asi, lai arī ko apkārtējie neteiktu vai nedarītu – vismaz ne asāk, kā parasti!

Strēlnieks

Izmanto šo dienu pelnītai atpūtai. Interesanti: lai cik sabiedrisks Strēlnieks tu parasti nebūtu, baterijas ātrāk uzlādēsi, dodoties pastaigā vienatnē, atpūšoties ar labu grāmatu vai vēlreiz noskatoties sentimentālu filmu. Neviena netraucēts!

Mežāzis

Varas un spēka izmantošana nekad nav atrisinājums, lai arī kāda būtu situācija, un šodien tu pārliecināsies: tikai labie cilvēki, kuri to pelnījuši, tiek uz augšu. Vienmēr pieturies pie saviem principiem un nekad neļauj, lai tevi uzpērk vai piespiež mainīt savu skatījumu. Cīnies par to, kam tici.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ja ikkatrs solis, kuru sper, noved tevi divus solus atpakaļ, tad varbūt vajag uztvert mājienu un palikt uz vietas. Tev nav jābūt kustībā ikkatru dienu, ikkatru stundu, tāpēc piebremzē un izbaudi mieru.

Zivis

Tu šodien varbūt arī vēlēsies uzņemties kaut kāda veida risku, bet planētas brīdina, ka tas varētu būt bīstami. Lai arī tu domā, ka tevi vada zemapziņa un intuīcija, patiesībā tas nav nekas vairāk, kā cerīga domāšana “ja nu”. Esi priecīgs par to, ko tev dzīve ir sniegusi nevis bēdājies par to, ko nav.

LA.lv