Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 3.jūlijam. Attīri dvēseli un samierinies ar sevi! 0

Foto – Fotolia

Auns

Velti laiku ģimenes locekļiem, dodies kopā ar viņiem dabā, uz zoodārzu, kino vai vienkārši pastaigā. Bet pats labākais šīs dienas sākums ir baznīcas apmeklējums. Jo tieši šajā dienā tu varēsi attīrīt savu dvēseli un samierināties pats ar sevi.

Vērsis

Šodien tu, iespējams, zināmā mērā pārvērtēsi savas vērtības, kas atspoguļosies tavā tēlā un uzvedībā. Tu vairāk uzmanības pievērsīsi saviem mīļajiem, un tāpēc ap sirdi kļūs vēl siltāk.

Dvīņi

Skaidri nosaki savus mērķus un izlēmīgi virzies uz tiem. Ja tu sēdēsi uz vietas, dienas vētrainā enerģija pārmāks tevi un pamudinās uz neracionālu rīcību. Nepamet pusratā sāktos darbus un pievērs paaugstinātu uzmanību sīkumiem. Par nākotnes plāniem labāk nevienam nestāstīt.

Vēzis

Šīs zīmes pārstāvjiem būs labvēlīga diena. Taču pret komerciālām operācijām šodien vajag attiekties piesardzību. Randiņš vai partnera negodīga rīcība var izraisīt zināmu vilšanos.

Lauva

Ja tev ir sapnis, tad šodien ir pati piemērotākā diena, lai to īstenotu dzīvē. Tu pilnībā sevi kontrolēsi un neviens nespēs tevi izmantot vai izsist no līdzsvara. Veiksmīga diena randiņiem un bērna ieņemšanai.

Jaunava

Šodien pievērsies savai garīgajai un fiziskajai veselībai. Rīta vingrošana un kosmētiskā salona apmeklējums būs labākais dienas sākums. Pēc tam pavadi laiku vienatnē un izanalizē iepriekšējas dienas, mācies no kļūdām. Šodien ir labi sākt diētu vai badošanos. Vakaru arī labāk pavadīt vienatnē.

Svari

Šīs zīmes pārstāvjiem zvaigznes šodien iesaka nesākt nopietnas lietišķās sarunas. Nav izslēgts, ka tev vajadzēs risināt sadzīves un personiskās problēmas. Iespējams, šodien liktenis tev sagādās pārbaudījumu ar godkāri un impulsivitāti. Turklāt pastāv varbūtība, ka tev nāksies piedzīvot negaidītu notikumu pavērsienu, kas nepavisam nebūs tavā labā.

Skorpions

Esi īpaši uzmanīgs, kad izmantosi elektroierīces. Šodien iespējami dažādi negadījumi. Kā saka – kas pats sevi sargā, to arī Dievs sargā.

Strēlnieks

Apkārtējie gaida, ka tu piekāpsies. Tu to arī dari, bet vēlāk pārmet sev vājumu. Labāk netērē pašpārmetumiem savu enerģiju, bet ievirzi to citā gultnē. Vakarā tevi gaida nepatīkama tikšanās, bet tās rezultāts var nākt tev par labu, ja proti vērpt intrigas.

Mežāzis

Dienas pirmajā pusē tu vari sajust nelielu savārgumu. Taču tas ātri pāries un tu varēsi ķerties pie saviem pienākumiem. Šodien, iespējams, tu saņemsi nepatīkamu ziņu, kas tevi apbēdinās, bet tuvo cilvēku atbalsts nomierinās. Dienas otrā puse solās būt daudz labāka, pateicoties radiniekiem un draugiem, kuri var tevi apciemot. Bet ieplānotu braucienu vai atpūtu kopā ar ģimeni tev tomēr nāksies pārcelt uz citu laiku.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Veiksmīga diena visās jomās. Darbā būs klusi un mierīgi, bet ģimenes attiecībās valdīs harmonija. Dienas otrajā pusē apciemo savus vecākus – viņi pēc tevis ir ļoti noilgojušies.

Zivis

Var izcelties konflikts ar tuviem radiniekiem. Ja tev šķiet, ka uz tevi izdara spiedienu, liekot kaut ko darīt pret tavu gribu, ir īstais laiks, lai mierīgi, bet stingri aizstāvētu savu pozīciju. Zvaigznes ir tavā pusē.

LA.lv