Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 9. aprīlim. Pastiep veiksmei pretī roku!0

Dienas noskaņa

Enerģiska diena, kad vienīgais, kas var traucēt gūt panākumus, ir kūtrums spert pirmo soli. Sāc ar mazākajiem darbiem, redzēsi, cik raiti spēsi paveikt arī daudz lielākus uzdevumus!

Auns

Pacenties saprast, kas ir svarīgākais, ko šodien nepieciešams paveikt. Pretējā gadījumā viss, ko sasniegsi, izgaisīs kā dūmi vējā.

Vērsis

Šodien tev būs dota visa diena, lai gaidītu iedvesmu. Ja izdosies sagaidīt, iespējams, radīsi šedevru.

Dvīņi

Šodien, iespējams, atradīsies uz robežas, starp panākumiem un ļoti lielas kļūdas pieļaušanu. Mēģini pamanīt visas brīdinošās zīmes jau laikus, citādi vēlāk nāksies rūgti nožēlot.

Vēzis

Visas acis un ausis 100 metru radiusā ap tevi, šķiet, būs ieinteresētas tikai tavā personā. Tāpēc nāksies uzmanīgi sekot saviem vārdiem un darbiem. Nebēdā, jau rīt viņiem būs cits intereses objekts.

Lauva

Šodien vari ļaut vaļu jūtām. Šķiet, tev sakrājusies daudz sakāmā gan kolēģiem, gan otrajai pusītei. Labā ziņa ir tā, ka šodien viņi tevi sapratīs daudz labāk nekā citkārt.

Jaunava

Būsi līdzīgs burvim: viss, kam tu pieskarsies, iezaigosies visās varavīksnes krāsās. Šādām spējām ir tikai viens mīnuss – kā likums, tās nekad nesaglabājas īsu laika sprīdi. Izmanto to, lai iepriecinātu sevi un citus!

Svari

Šodien tev pamatīgi traucēs iepriekš nepadarīti darbi. Šķiet, nāksies tiem ķerties klāt, lai kā arī gribētos nodarboties ar kaut ko interesantāku. Aizraušanās un vaļaspriekus atliec līdz vakaram, atrodot tiem pāris stundu brīvā laika.

Skorpions

Esi gatavs īstai emociju vētrai. Turklāt tās nebūs tavas emocijas, šo sprādzienu sarīkos kāds cilvēks tavā tuvākajā apkārtnē. Ja pats spēsi saglabāt mieru šādā situācijā, cepuri nost! Vari mainīt profesiju un kļūt par psihologu, ja vien tu jau tas neesi.

Strēlnieks

Šodien gan tu pats, gan tavs noskaņojums un plāni būs ļoti nepastāvīgi un trausli. Izvairies no smagām sarunu tēmām un sarežģītu uzdevumu risināšanas.

Mežāzis

Mežāzi var piemeklēt visai nopietns grēks – lepnība. Uzreiz sevi par to sodīt, iespējams, nevajadzētu, bet atvainoties visiem, kurus paspēji aizvainot, gan būtu vērts.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Tev būs nepieciešama apkārtējo uzmanība un palīdzība, bet dīvaina likteņa untuma dēļ, pat to saņemot, vari justies nepelnīti apbalvots. Pilnīgi veltīgi, tu noteikti esi to pelnījis!

Zivis

Šodien tev būs pietiekami daudz enerģijas, lai paveiktu ļoti nopietnus pienākumus, vienīgais, kā pietrūks – gribasspēka sākt to darīt. Jebkurā gadījumā veiksme ir rokas stiepiena attālumā, izstiept savu roku pretī vai ne – tas ir tikai tavā ziņā.

LA.lv