Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskops 15. aprīlim. Iepriecinās neskartā daba!0

Dienas noskaņa

2018. gada 15. aprīlis – īstā diena, lai spertu kāju tur, kur vēl neviens nav bijis. Atstājot priekšrocības, ko sniedz civilizācija, aiz muguras, tu vari justies kā mežonis, bet tik un tā gūt neaizmirstamu pieredzi. Varbūt tas tev liks apsvērt savu ikdienas dzīvi, padarot to ne tik ļoti balstītu uz patērēšanu un cukura patēriņu. Tu nevari noliegt, ka, esot mežonim, tu labāk sāc novērtēt ikdienas ērtības, kuras ierasts uzskatīt par pašsaprotamām.

Auns

Auns svētdien būs ļoti entuziastisks. Zinot, ka šajā nedēļas nogalē tev būs zināmā mērā vēl jāstrādā, tu nepiedzīvosi nedēļas beigu pienākšanas prieku. Tik un tā tava vakara atpūta būs pietiekami relaksējoša. Tu dosies uz drauga māju “tikai uz minūtīti”, un neatgriezīsies mājās vēl labu laiku. Un tam par iemeslu būs samērā skaļš pasākums, kas spontāni sāksies tava drauga mājās.

Vērsis

Vērsis šodien atklās jaunas iespējas internetā. Tu sāksi saprast, ka internetā patiesībā vari nopelnīt diezgan pieklājīgu summiņu, ja vien vēlies. Tu perfekti noslīpēsi savas zināšanas konkrētā nozarē, un šodien tu saņemsi savu pirmo atalgojumu. Tas tevi tik ļoti iedvesmos, ka tu izlemsi neapstāties. Tādā veidā tavā dzīvē būs jauns hobijs, un pastāv liela iespēja, ka tas kļūs par tavu galveno ienākumu avotu.

Dvīņi

Dvīņi šodien būs neapmierināti ar savām attiecībām, iespējams, laulībā. Tu savai otrajai pusītei pasniegsi vērtīgu dāvanu, un viņa gandrīz pilnībā to ignorēs (šī vēl ir mazākā no problēmām). Vēl sliktāk, sāksies ilgs strīds, kura laikā tevi apvainos nespējā pārvaldīt finanses. Šādi apvainojumi tevi aizvainos, kaut arī tu apzināsies, ka tajos ir daļēja patiesība. Tev noderētu padoms – šī dāvana radīs pareizo reakciju, ja tā netiks iegādāta par ģimenes budžeta līdzekļiem.

Vēzis

Vēži šodien gaida svarīgu tikšanos neformālā gaisotnē. Privātā sarunā ar priekšnieku tu saņemsi ļoti daudzsološu piedāvājumu (varbūt pat biznesa ceļojumu uz ārvalstīm vai kādu iekārojamu amata pozīciju). Piekrīti visam, ko dzirdi. Neļauj domām par to, kā uz to reaģēs tavi kolēģi, tevi izsist no sliedēm (tavā vietā ikviens darītu to pašu).

Lauva

Lauvām šodien nevajadzētu gaidīt pārāk daudz no savām otrajām pusītēm. Ja tavs partneris ziņo, ka nākamo nedēļas nogali tev vajadzētu pavadīt mājās, uztver to nopietni. Nenožēlo izjauktos plānus (tu pie tiem vari atgriezties vēlāk). Tikmēr tavs uzdevums ir apgādāt viņu ar visu nepieciešamo, lai palīdzētu tikt galā ar šī brīža problēmām.

Jaunava

Jaunavām šodien lemts gūt lielu publisku atpazīstamību. Tas būs kāda sociālo tīklu ierakstu dēļ. Šis ziņojums radīs plašu publisku reakciju, kas liks tev nonākt pie negaidītiem secinājumiem. Tu izlemsi, ka tevi sagaida lieliska nākotne kā populāram blogerim, rakstot par dažādiem tematiem. Varbūt tā ir patiesība, bet vispirms tev ir jāizveido karjera, padomā par saviem ienākumiem.

Svari

Svari šodien apšaubīs visus savus intuitīvos minējumus. Šī nepārliecinātība nav balstīta uz neko konkrētu, tās ir tikai tavas zemapziņas bailes. Tā vietā, lai barotu šīs bailes, līdz tās sasniedz milzīgus apmērus, parūpējies par neatliekamiem pienākumiem. Tas sniegs daudz laba, ja spēsi ātri pabeigt esošo projektu (tas tev dos tiesības doties mājās ātrāk). Velti brīvo laiku sev (precīzāk – sakārto savu prātu).

Skorpions

Skorpioni šodien daudz un ātri runās, bet būs izteikti lēni saistībā ar reālu darbu. Patiesībā tu uzvedīsies kā līderis, iedvesmojot cilvēkus. Un kolēģi, kuri patiesi ticēs tavām idejām, palīdzēs tev tikt galā ar pienākumiem. Tāpēc tas ir ļoti svarīgi, lai tu no sākuma kārtīgi pārdomātu savus plānus un projektus (cilvēki, kas tev seko, nekad nepiedos, ja tu pievilsi viņu uzticību).

Strēlnieks

Strēlnieku šodien apvainos plaģiātismā. Tu saviem tuvākajiem draugiem prezentēsi projektu, pie kura esi strādājis jau ļoti ilgu laiku. Viens no taviem draugiem nekavējoties nosauks šo radošo veikumu par nožēlojamu slavena darba parodiju. Dzirdot šo kritiku, nesteidzies veikt izmaiņas savā projektā (vispirms pārliecinies, ka viņš nekļūdās).

Mežāzis

Mežāzim svētdiena būs izteikti patīkama. Pārliecinies, ka tev ir pietiekami daudz brīvā laika, lai detalizēti izplānotu, kā tu izskatīsies pirms ierašanās kultūras pasākumā vai notikumā. Kad tu tajā ieradīsies, visas acis pievērsīsies tev, un tevi ieskaus pielūgsme un uzmanība. Cilvēks, kurš tev jau ilgu laiku patīk, nebūs izņēmums.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ūdensvīrs nespēs valdīt dusmas, kuras izsauca spontāna partnera rīcība. Iespējams, tas ir dārgs pirkums, kuru tavs partneris turēs no tevis noslēpumā. Tev ir tiesības būt dusmīgam, bet tavas dusmas neatgriezīs iztērēto summu. Daudz labāk būtu palūgt partnerim, lai iegulda visas pieejamās finanses kopējā uzkrājumu kontā.

Zivis

Zivis šo dienu varētu pavadīt kādā eksotiskā vietā. Tevi uz šo vietu uzaicinās cilvēks, kurš jau ļoti ilgi cer uz tavu uzmanību. Šāds īpašs randiņš nemainīs tavu skeptisko attieksmi pret šo cilvēku. Nemoki viņu ar nepārliecinātību. Ja tava atbilde joprojām ir “nē”, tad pasaki paldies par randiņu, apstiprini, ka uzskati viņu par brīnišķīgu cilvēku, un tad paskaidro, ka tavs ideālais partneris tavā prātā tomēr ir mazliet savādāks.

LA.lv